REFERENCE

Jak kurz vnímají naši absolventi?

Můžeme vymyslet skvělý koncept, ale když to lidem nepomůže, je to na nic. Jsme velice vděční za to, jak výbornou zpětnou vazbu na náš kurz od našich absolventů máme. Je to ten nejlepší motor pro další práci. Děkujeme vám, že jste se rozhodli žít tak, jak jste si vždy přáli a děkujeme vám, že se s námi i nadále dělíte o své příběhy. 

Videoreference

Textové reference

Irča

Čistící pětidenní kurz je super, milí přátelé, a vřele doporučuji. Občas je to pěkný hukot, když lezou emoce na povrch, ale rozhodně se to vyplatí. Na tomto kurzu je dost prostoru na čištění a pak doprovodný program - za mě -> nemá chybu, palec nahoru :˝) A pozor přátelé, opravdu to funguje. Irča E.

Kamila

Na kurz jsem jela s docela slušnými obavami, že to bude hodně připomínat tábor, což mě moc nelákalo, ale chtěla jsem se svým životem někam pohnout. Hned od začátku tam byla přátelská a příjemná atmosféra. Líbila se mi u všeho svoboda volby, jestli chci něco dělat nebo nedělat. Nikdo do ničeho nenutil, nemanipuloval ani neodsuzoval. Dva dny... (zde jsme naschvál vymazali pár slov, byl zde název a popis jedné aktivity a my nechceme nové účastníky připravit o moment překvapení)... pro mě jako pro introverta byly první Vánoce. Nemusela jsem nic vysvětlovat, oznamovat, (opět malý výmaz slov) a nikomu to nevadilo. Jak všichni vedoucí kurzu, tak naše skupinka naslouchajících byla naprosto úžasná. Uvědomila a naučila jsem se spoustu věcí, jak se sebou tak s ostatními. I když tam byly i dny, kdy mi bylo na prd, vždy tam pro mě byl někdo, kdo pomohl a podpořil. Vůbec se mi z tama nechtělo. Odvezla jsem si spoustu krásných vzpomínek, dovedností, zážitků a poznala nové supr lidi. Moc děkuji za tuhle příležitost a všem těm lidem co tam mohli být. (E-mail)

Jitka Bu.

Tohle byl nejlepší kurz😀❤️☘️🙏 a to už jsem jich pár zažila. Skvělí lektoři, skvělá skupina. Krásné dny, moc děkuji. ❤️💚 (Facebook)

Lenka

..byli jste báječní, kurz byl báječný...moc, moc děkuji za vše 💖💖💖 (Facebook)..byly to naprosto úžasné dny a všem moc děkuji 😍😍 bylo to opravdu velmi silné a jsem vděčná i za bezpečný prostor, ve kterém bylo možné odkrývat i velmi hluboká témata (Facebook)

Petra

Děkuji... Ještě to všechno zpracovávám, doprožívám, některé okamžiky si přehrávám znovu (nejvíc ty, které jsem si materializovala :-p ). Cítím hlubokou vděčnost, naplnění, volnost, lásku... Těžko hledám slova...
Prožila jsem několik dnů naplno ve své opravdovosti, i když byly chvíle, kdy jsem přemýšlela, jestli "do toho" jít a riskovat, že budu trapná, odmítnutá atd. Dovolila jsem si všechno, co jsem si dovolit chtěla (i když některá: "Co si o mně řeknou/ řekli" si ještě dočišťuju :-D ).
Děkuji, děkuji, děkuji...
PS: V tuto noční hodinu už můžu říct, že mělo čištění (minimálně nějaký) úspěch a že materializace pokračuje tím směrem, kterým pokračovat má ❤ (Facebook)

Díky, díky, díky... Ještě to dobíhá, dočišťuju, dovoluji si a DOVOLUJI SI CÍTIT :-) Protože takovou sílu jsem dlouho necítila a po kurzu už vůbec ne... Děkuji... (Facebook) Díky za všechno. Ještě to doznívá, dočišťuji a prožívám věci, které jsem si donedávna nedovedla ani představit. Spousta mých starých přesvědčení je v totálních troskách a já až teď chápu, co myslela kamarádka, když citovala film Jíst, milovat, meditovat: "Trosky jsou posvátné, trosky jsou dar." Cítím hlubokou vděčnost... (Facebook)

Zuzka

Jste úžasní a krásní! Děkuji vám za vše! Za vaši moudrost, kterou předáváte dál, za názory a myšlenky, které si nenecháváte jen pro sebe. Za pohodu, kterou dokážete kolem sebe vykouzlit i za hravost a lehkost, se kterou jste nás vedli. Děkuji za příjemná objetí i velký respekt k nám. I když jsem odjela dřív, než jsem měla původně v plánu a teď zápasím s angínou, je spoustu věcí, které jste mi pomohli odkrýt a nechat je vylézt na světlo světa. Ještě jednou děkuji a jsem vděčná, že jsem s vámi mohla být! 🙏🙏💛💚💙 (Facebook)

Dáša

Děkuji za super zážitky, jsem moc vděčná 😇 Díky lidičky. (Facebook)

Jitka Be.

Cítím to úplně stejně jako Jitka Bu. Bylo to skvělé. Díky moc za všechno. Mimochodem mám hmatatelný důkaz, že jsem se na workshopu neflákala. Včera jsem byla na fyzioterapii, kam chodím pravidelně po 6-8 týdnech už pár let a pořád je to plus mínus stejné. A včera se mě ta dobrá žena, celá překvapená, ptá: "Kam jste odložila ty stresy? Vy máte tu šíji úplně volnou! To snad není možný!" 😃🙏 (Facebook)

Anička

Taky moc děkuju🙏 Jela jsem na kurz s velkýma očekáváníma, ale všechno bylo stonásobně překonáno!!! ❤️ Neskutečně silných 5 dní plných překvapení a nových pohledů... Prostě BOŽÍ 😇 (Facebook)

Renata

Boží prostor, Boží lidi, Boží program, Boží prožitky, Boží následky 😁 Ve volnosti, ve svobodě, v odkrývání přirozenosti... Dík 😘 Těším se z vás, těším se ve vás....Prostě vás žeru 😊💗🌺 (Facebook)

Chceš to také zažít?