REFERENCE

Jak kurz vnímají naši absolventi?

Můžeme vymyslet skvělý koncept, ale když to lidem nepomůže, je to na nic. Jsme velice vděční za to, jak výbornou zpětnou vazbu na náš kurz od našich absolventů máme. Je to ten nejlepší motor pro další práci. Děkujeme vám, že jste se rozhodli žít tak, jak jste si vždy přáli a děkujeme vám, že se s námi i nadále dělíte o své příběhy. 

Videoreference

Textové reference


Lukáš

Čistící kurz je pro každého, kdo na sobě chce pracovat. Pomocí čištění, nebo-li doprožití emocí, zlikvidujete své bloky, které vás v životě brzdily. Mnohdy z člověka spadne obrovský balvan, který si sebou mnoho let nesl. Prakticky u každého z účastníků kurzu jsem viděl obrovské uvolnění a také radost z toho, co se mu na kurzu povedlo.


Ivana

Kurz splnil mé očekávání, děkuji. 


Jana

Na kurzu BeTrue jsem byla podruhé a věděla jsem do čeho jdu a půjdu do toho znovu;-) těším se na BeTrue 2. Dozvěděla jsem se informace, které jsem poprvé nezaslechla, i když byly vyřčeny, zopakovala a prohloubila jsem si to, co už znám. Poznala jsem nové bezva lidi a čistila a čistila a cítím se moc dobře. Úžasná metoda, kterou bych doporučila každému.


Absolventka kurzu červen 2024

Moje očekávání od kurzu se splnila na 100%.


Jana Machů 

Techniku čištění BeTrue doporučuji každému, je to způsob, jak být šťastný a najít sám sebe, poradit si s každou životní situací. Jsem vděčná, že jsem součástí kvantové rodiny, našla jsem zde spoustu přátel a jsem ve své realitě o mnoho šťastnější. Všechno, co mě v životě potkává, mi dává smysl, úplně se změnili lidi v práci, kteří jsou v mém nejbližším okolí. Daří se mi ve všech oblastech a moc děkuji všem za setkání.


Vlaďka

Další posun v životě.


Martin Tomášek

Všem doporučuji, po tomto kurzu u mě dva dny probíhalo ustálení mých pocitů. Unavený, bez nálady. Ale pak asi po třech dnech jsem skoro nepoznal sám sebe. Velmi dobrá nálada, radost ze všeho, co jsem viděl, potkal. I vztahy mezi rodinou. Vidím na nich jiný přístup ke mně. Krásné slunečné dny vám přeji, přátelé.


Andrea Peláková

Kurz tak nějak dokonale přistává na dobře připravenou půdu, dobře obdělanou mou mnohaletou prací na seberozvoji. Osobní rozvoj jsem doposud řešila téměř vždy samostatně, pomocí knih, podcastů a pozorováním lidí. Nyní mě různé okolnosti vedly změnit přístup a cítím z toho velký přínos, mnohem rychlejší pohyb vpřed. Před měsícem jsem se dostala do velké krize a věřím, že právě to mě vedlo "spontánně nasednout do právě projíždějícího vlaku", tj. přihlásila se do kurzu kvantové vlny, jen pár dnů poté, co jsem poprvé slyšela rozhovor s Pavlem Vondráškem a den před začátkem kurzu. Na kurzu jsem se dozvěděla o metodě "čištění" a okamžitě cítila, že je to něco, co chci dělat. Tím myslím, že mě zaujala role terapeuta (aniž bych na takovou cestu kdy předtím pomyslela). Také jsem zcela jasně pocítila, že chci tuhle terapii použít k získání svobody ve všem svém konání, o což už zhruba 25 let usiluji, respektive, že si tu svobodu chci "dovolit/umožnit". Moje uvědomění mě posunulo v chápání, že všechno vlastně zcela přirozeně mám, akorát si to "nedovoluji", respektive, že si myšlenkami vytvářím iluzi, že je to něco, co potřebuji získat. 

Proces čištění mi krásně naplňuje moje hlavní záměry. Již zmíněné "dovolování si", a to ve všech sférách, zvědomování si, kde jsem si něco nedovolala a byla v odporu. Dále pak spojování se sama se sebou (každá terapie je praxí tohoto), a tím žití vědomého života a zůstávání v přítomnosti. Terapie a uvědomění mi dávají svobodu, a rozhodnutí být autentická už není o odvaze, ale stává se přirozeností, kde volby nejsou. Kurz bych doporučila každému, kdo má záměr a odhodlání ve svém životě něco změnit, a to i přesto, že už nějakým způsobem vyzkoušel spousty jiných věcí, které mu vůbec anebo až tak moc nefungovaly. Skrze vlastní zkušenost pociťuji, že odhodlání prozkoumávat další terén, ideálně s nevinností a nezatížená předchozí zkušeností, je mi velkou oporou, stejně jako již zmíněný záměr a odhodlání. A v neposlední řadě pak víra, že jsem na správné cestě. 

Ocenila jsem, jak prakticky je kurz vedený. Po krátké úvodní teoretické části se jde okamžitě do praxe. Ta probíhá za podpory proškolených asistentů, kteří zodpovídají dotazy a pomůžou tam, kde si účastník neví rady jak dál. Cítím radost a vděčnost za srdce otevírající zážitek, jakým se těch 5 dnů stalo. Cítila jsem, že organizátoři vědomě tvořili bezpečné prostředí, upřímně sdíleli vlastní zkušenosti svého osobního růstu, a i všemožně jinak nás podporovali s maximálním využitím času, který byl k dispozici.


Lenka

Na Čisticím kurzu jsem již poněkolikáté. A opravdu stojí za to, vždy se na něj těším. Pokaždé zde pro sebe nacházím nové vhledy, získávám další zkušenosti a potkávám skvělé lidi, které baví posouvat to, čím jsou limitováni ve svém životě.

S technikou BeTrue pracuji už pár let pravidelně a díky tomu, že si jejím prostřednictvím umožňuji prožít emoce naplno v celé jejich škále, přináší mi do života větší lehkost, svobodu, otevřenost, nadhled a mám díky uvolnění možnost uvidět více úhlů pohledů a řešení... a zvědomuji si, že je mou volbou, jak svůj život a situace v něm prožívám...

Dříve jsem mnoho emocí v sobě potlačovala, protože nebyly "správné, vhodné, přípustné". Odměnou za upřímnost sama k sobě a zlegalizování toho, co opravdu cítím, je mi to, že z mého života odešla deprese, úzkost, panické ataky a sociální fobie, kdy jsem nebyla schopna skoro vycházet ven... děkuji sobě a BeTrue, že jsem se ze zahlcenosti postupně propracovala k uvolnění mysli, těla a prožitku přítomnosti...

S depresí a úzkostí jsou spojeny ne zcela zdravé návyky a také naučené vzorce chování, které s pokročilým čištěním a prací na sobě postupně krok po kroku přetvářím...a i když něco zrovna nezvládám "tak, jak by se mělo", vím, že i právě tak je to v pořádku...a tím, že si to dovolím prožít v opravdovosti, rozbouřená mysl utichne...

Neznamená to, že vše v mém životě je stále zalité sluncem... stane se někdy, že zahltím svůj mozek přemírou myšlenek a přijde naznak deprese i úzkost, však na to, co trvalo dříve roky, mi dnes stačí dny a mnohdy se po čištění to, co se zdálo nevyřešitelné, uvolní i během pár hodin, než vše zpracuji a začlením do svého života. Za to cítím velkou vděčnost.

Největším poznáním v mém životě je to, že jsem v pořádku přesně taková, jaká jsem, ať cítím, co cítím, ať se právě děje, co se děje...že já tvořím to, co prožívám...a to je velká SVOBODA...

Velkým bonusem ke kurzu v Ostružné je nádherná příroda kolem, čistý a voňavý vzduch a v blízkosti voda přímo z pramene.

Kurz bych doporučila každému, kdo má chuť potkat se v upřímnosti sám se sebou.


Absolventka kurzu květen 2024

Kurz naprosto naplnil má očekávaní, a přestože jsem byla na kurzu opakovaně, dozvěděla jsem se nové informace, které jsem možná dříve jen nezaznamenala. V oblasti prožitkové to opět pro mě znamenalo velké uvolnění, osvobození, posun, zejména, co se vztahů týče. Viděla bych jako velmi přínosné, aby se těmto praktikám učily děti v rámci základního vzdělaní.


Lenka

Doporučuji všem, kteří na sobě chtějí pracovat.


Gabriela

Od Čisticího kurzu jsem nečekala žádnou výraznou změnu (i když v duchu si ji přála). Brala jsem ho spíše jako další kousek své cesty za plnohodnotnějším životem. Za životní změnou. Potřebovala jsem a potřebuji se trochu zastavit a přehodnotit některé své aktivity a postoje. Což se myslím povedlo. Kurz mi dal víc, než jsem čekala. Předčil mé očekávání a věřím, že jsem nebyla sama. Doporučuji jak úplným začátečníkům, tak i znalým. 


Jitka

Naprosto skvělý zážitek, jen se to těžko popisuje.


Štěpánka

Když jsem jela na kurz, neměla jsem vůbec představu, co mě čeká. Realita byla úžasná, kurz pro mě hodně znamenal, podívala jsem se do hloubky na své bubáky ve mně. Hodně se mi ulevilo a lehčeji se mi nyní žije. Kurz určitě budu doporučovat a nejenom ve své rodině.


Martina

Kurz se mi, jako vždy :-) , líbil. Protože se terapiím chci věnovat profesionálně, byla jsem ráda, že jsem narazila i na "těžší případy" a zároveň jsme na mém čištění zabrousili do smutků z minulých životů. Myslím, že jsem si odnesla, co jsem chtěla a potřebovala.


Miroslav

Pro mě byl kurz velikým přínosem s krásnými lidičkami v krásném prostředí Jeseníků. 


Magdalena

Čistící kurz byl pro mě sice náročný, ale velmi přínosný. Na kurz jsem jela s tím, že nutně potřebuji udělat v životě nějakou změnu. Byla jsem stále unavená, bez energie, často nemocná. Běžné denní povinnosti jsem skoro fyzicky nezvládala. Od kurzu jsem očekávala, že nastane změna a ta skutečně nastala už na kurzu. Po čištění jsem se cítila lépe, jako bych ze sebe odvalila kámen. Nyní vnímám více energie a začínám se těšit, co mi život přinese. Tento pocit jsem již léta neměla. Kurz mohu doporučit každému. Hlavně tomu, kdo se chce v životě někam posunout, cítit se lépe a vnímat realitu bez zátěže z minulosti. Moc děkuji všem, kdo se na kurzu podíleli a především Monice. VELIKÉ DÍKY.


Honza

Ahoj, moje očekávání z kurzu bylo dozvědět se hlavně něco o sobě, něco o tom, kdo jsem a objevit tu "temnou" stranu, která mě provází, ale nedokázal jsem ji kontrolovat. Naučit se skutečnému pocitu a stavu "být otevřený" a umět tento pocit přijímat od ostatních. No, a také zjistit proč jsou chvíle, kdy mám pocit, že hraju hru sám se sebou a co za tím vším je. A kurz mi v tom všem pomohl a navedl mě na cestu, kterou jsem hledal. Doporučuji všem těm, kdo jsou přesvědčeni, že je v životě nikdy nic nemůže rozhodit, vše zvládnou sami bez pomoci druhých a mají pocit, že jim ostatní nesahají ani po kotníky.   


Martina

Na Čistící kurz jsem se přihlásila, protože jsem se nebyla schopná vyrovnat s nepříjemnou osobní událostí. To mě brzdilo jít dál v životě, a dokonce i v podnikání. To, jaké mělo čištění účinky, kdy jsem po několika měsících pocítila klid a vyrovnání s minulostí, mě nadchlo. Tato metoda je úžasná pro dnešní dobu a pro všechny lidi bez rozdílu, protože každý jedinec zažívá lepší a ty horší chvíle a je jen na nás, jak na danou situaci zareagujeme a jaké emoce při tom prožíváme. Jestli jste někdy v životě vyslovili pro sebe přání "aby už toto období bylo za mnou", tak vřele doporučuji.  


Absolventka kurzu květen 2024

Kurz doporučuji každému, kdo má nějakou bolest na duši. Metoda čištění mě překvapila svou jednoduchostí a přitom funkčností.


Absolventka kurzu duben 2024

Po absolvování druhého kurzu BeTrue se mi úžasně více otevřely možnosti, jak žít život v rovině klidu, harmonie a bezpodmínečné lásky. Je těžké si to představit pro člověka, který se utápí v otázkách proč zrovna já, proč zrovna mně se děje to či ono atd. Ale když se ponoříte na kurzu do pocitů a emocí, které vás trápí (a vy nevíte co s nimi) za podpory těch úžasných lidí a necháte se vést, zjistíte, jakými malichernostmi si dovedeme znepříjemnit život a jak lehce se dají ty největší strachy zmenšit a nedávat jim už velkou pozornost. To samé s nepříjemnými pocity jako vztek, smutek, lhostejnost i deprese. Moc děkuji Monice, Liborovi, Danovi, Mirkovi, Adrianě a všem ostatním, kteří mi znovu pomohli procítit ty správné emoce a tím jsem znovu nasedla na vlnu, kdy život mohu prožívat s větší lehkostí a otevřeností. Absolvovali jsme tento kurz s manželem a mohu za sebe říct, že se náš vztah více prohloubil a vzájemně se obohacujeme o své myšlenky a názory. A pokud něco "zaskřípne" tak víme, jak s tou emocí, která v nás brnkne, pracovat. Ráda si kurz znovu zopakuji.


Ervin

Neuvěřitelná transformační jízda 5 denního kurzu s úžasnými lidmi a terapeuty. Prozření toho, kolik má člověk v sobě bloků a omezení. Moc děkuji Monice, Liborovi a celému týmu za nádherné zážitky a prožitky. Určitě bych se chtěl znovu zúčastnit. Děkuji všem, Ervin


Zdeňka 

Dobrý den, jsem velmi ráda, že jsem kurz absolvovala. Na kurzu byla výborná atmosféra a lektoři i asistenti odvedli skvělou práci, za což jim patří velký dík. Kurz mi otevřel nové možnosti, jak dále na sobě efektivně pracovat a tím dosahovat větší rovnováhy v životě. Určitě tento zážitek doporučuji všem, kdo se chce v životě posunout dál a cítit se dobře. 


Markéta  

Bála jsem se jak zvládnu několik dní od rána do večera ve společnosti tolika lidí, ale nakonec jsem zjistila, že se cítím mezi lidmi skvěle. Kurz stojí a padá na osobě Moniky W. Je důsledná, připravená, zodpovědná, empatická, vtipná, milá............a takový je celý kurz. Profesionální 100% plus *****. Zásadní: Pochopila jsem, že množství tlaků, strachů, pocitů lítosti i bezmoci, které jsem cítila a které mi otravovaly život, mi způsobilo, že jsem svoje emoce, současné i minulé, nedokázala prožít v těle. Jsem nadšená. Dostala jsem se z pocitu zmatku do situace, kdy si umím a můžu organizovat život podle svých představ a vím jak to udělat. V čištění pokračuju s Čistícím online kurzem, který jsem si zakoupila a je super, doporučuji. A taky dál se svými milými kolegy z kurzu. Jsem šťastná, že jsem překonala svoje strachy a dorazila do Jeseníků a těším se, že přijedu na podzim znovu a všechno si zopakuji. 


Jana

Na kurz BeTrue jsem se moc těšila. Čištění jsme si zkoušeli na kurzu kvantování s Pavlem a chtěla jsem jít víc do hloubky. A to se stalo. Témata, která vyplavávala, byla někdy nečekaná a bylo skvělé si je zpracovat. Monika, Libor a Dan jsou úžasní. Pomáhali nám i ostatní asistenti a emocemi se to opravdu jen hemžilo. Probrali jsme teorii a pak hodně čistili-plakali, zhluboka dýchali, smáli se.. Někdy to nebylo jednoduché, ale cítím se opravdu uvolněná, spokojená, lépe spím, ale vím, že práce nekončí, že nástroj, který jsem dostala do rukou, budu a chci používat dál ve svém životě. Moc za to děkuji a doporučuji opravdu každému, kdo se chce více seznámit sám se sebou, se svými emocemi a žít tak spokojenější život.


Pavel

Takže ... pětidenní kurz čištění BeTrue. Přemýšlím, co napsat. Je těžké to vyjádřit, protože se pohybujeme v oblasti velkých, (alespoň pro mě), a hlubokých prožitků. Váhal jsem nad dalším přídavným jménem, kterým bych tyto prožitky specifikoval, ale netroufnu si. Byl to mentální prožitek? Duchovní? Emocionální? Asi od každého trochu, a ještě mnohem víc. Nepřišel jsem, ale na kurz pro zážitky. Přišel jsem udělat něco se svými starostmi, bolestmi, strastmi. Trochu ve slepé víře v pomoc druhých. Monika s Liborem zde vytvořili atmosféru, která mě nutila přemýšlet a kupodivu i mnohé chápat. To, co jsem tady zažil jsou věci, které nejdou popsat slovy, protože taková slova ještě nikdo nevymyslel. Ten zážitek je velmi osobní a nepřenositelný. Pochopil jsem ale, že pouze my jsme strůjci svého života a všeho, co k němu patří a podaří-li se nám prožívat ho tak, jak chceme, změní se svět. Minimálně ten kolem nás. Ještě musím vyjádřit obdiv a údiv nad tím, jak žijí svůj život Libor s Monikou. Když už bych si nic jiného z kurzu neodnesl, tak příklad toho, jak se dá jednat s lidmi a jak i se všemi svými radostmi a starostmi žít. Děkuji všem, s kterými jsem měl tu čest se potkat. Každý mě něčím obohatil. A doufám, že to bylo vzájemné.


Lenka

Čistící kurz BeTrue je transformační. Domnívám se, že by jím měl projít každý. Každý, kdo je ochotný vystoupit ze své komfortní zóny a pravdivě se podívat na své bloky, na svůj život novým pohledem. Mně osobně přinesl velkou úlevu, pocit klidu, harmonie. Zároveň mi plně otevřel vědomí, že můj život je pouze v mé odpovědnosti. Moc děkuji, za vše, co jsem zde mohla prožít a naučit se. Děkuji.   


Oldřich Vašut

Na kurzu jsem byl už potřetí a zdá se mi, že každým kurzem jsem se dostával hlouběji ke svým emocím. Je hezké pozorovat, jak na začátku čištění emoce s lidmi doslova "cloumají" a v neděli už je to takové jemné a všichni se doslova rozzáří. Na kurz jsem šel opakovaně, abych získal další zkušenosti, protože se setkávám s lidmi, kteří chtějí nějak pochopit, proč se jim dokola dějí stejné věci, nebo kteří mají problémy ať zdravotní nebo vztahové a čištěním se to dá krásně zharmonizovat, odstranit bloky, strachy i zdravotní problémy. Na kurzu jsem dostal přesně to, co jsem potřeboval a s jakým záměrem jsem tam šel. Asi největší bonus, který jsem si z kurzu odnesl je, že jsem konečně pochopil, co je to žít "tady a teď". Zdá se to jako maličkost, nebo hloupost, ale až si člověk uvědomí že se nemusí patlat v minulosti, nebo mít strach z budoucnosti, tak začne jet na takové zvláštní vlně neomezených možností. Kurz doporučuji každému, kdo chce se sebou něco dělat, nebo kdo už neví jak dál v této složité době, která se po kurzu už nezdá vůbec složitá.   


Vendula  

Informace o kurzu mi přišla ve chvíli, kdy mi nebylo dobře, v těle ani na duši, doporučením druhého člověka, který už ho zažil a pomohl mu. Neváhala jsem. Věděla jsem, že budeme pracovat s našimi těžkými tématy. A šli jsme do toho, naplno a bez zábran. Ale ty zábrany tam byly, ve schopnosti si dovolit cítit to nejhorší, co si člověk umí představit. A v tom je ta největší úleva. Jít do toho nejhoršího pocitu, který si člověk myslí, že má, ale v tom je to všechno skryté. My si to jen myslíme, a když si ti dovolíme prožít, může se to i dožít a uvolnit. Na kurz jsem přišla plná svých sraček a problémů, které jsem začala konečně a účinně řešit a začalo se uvolňovat to vnitřní napětí. Pojem práce na sobě mi vždycky způsobovala vztek, když někdo řekl, pracuju na sobě, tak mě to štvalo, protože jsem nevěděla, co to znamená. A teď už to vím, neuložit emoce hluboko do sebe, protože bolí, aby to druzí neviděli, ale podívat se na ně a dovolit si je mít, pak nás nemusí strašit. Čisticí kurz samotný je tak pečlivě, citlivě připraven, aby si tam každý našel to své téma, a mohl jej uzdravit. Stejně jako prostředí a bezpečné vedení profi průvodců, jež vědí, co dělají, dovolí člověku se uvolnit a jít do hloubky. Děkuji za tuto možnost si všechno v životě zpracovat a osvobodit se z našich vlastních pout a bolestí vstříc svobodě a štěstí. 


Katka

Na kurzu jsem byla již podruhé. A to proto, že mi tato metoda připadá snadno uchopitelná, jemná, rychlá a především funkční. Pracuji na sobě už mnoho let a vyzkoušela jsem už různé metody a musím říct, že mi metoda čištění BeTrue přijde nejefektivnější. 


Katka

Kurz mi pootvaral dvere do môjho vnútra. Zistila som, kde všade si moje telo uložilo stagnujúce emócie, ktoré sa pýtali na svet. Pred kurzom som mala veľké bolesti žalúdka, žlčníka, pankreasu, netrávilo mi. Pri čistení ma veľmi bolela táto oblasť a však toľko sa toho pouvoľňovalo pri čistení, že mi začal žalúdok normálne tráviť a bolesti prestali. Lieky som počas kurzu prestala brať čo je pre mňa zázrak po toľkých rokoch. Pochopila som prečo a kde mám strachy. Prestala som pred nimi utekať, ale už ich vítam a prijímam s otvorenými dverami. Po kurze sa cítim inak. Viac si verím a už sa nebojím tak mužov, ako som sa bála pred kurzom. Teším sa na ďalšie a hlbšie spoznávanie môjho vnútra ♥️


Tomáš

Tenhle kurz změnil moje myšlení v tom, že už neberu negativní emoce jako nepřítele, ale jako poučení od mého těla, takže je už neberu ani jako negativní a nevadí mi projevit své emoce navenek. Dál jsem si v kurzu uvědomil důležitost spojení s naším tělem a k tomu jsem se seznámil s bezvadnýma lidma. Doporučuji všem, kdo prochází nějakou životní krizi a nebo se chtějí posunout v seberozvoji. Díky všem.


Petra

Zážitek z čištění u Pavla na kvantovce mě motivoval, abych si prošla Čistícím kurzem. Ten prvotní zážitek po čištění byl obrovský klid - a to prostě chcete napořád :-). Po Čistícím kurzu se dívám a prožívám běžné životní situace s větším nadhledem, ale neznamená to, že bez emocí. Naopak některé zážitky nebo i vztahy prožívám hlouběji. Doporučuji kurz každému, kdo na sobě chce pracovat a žít v radosti. Moc všem děkuji za citlivý přístup a krásné zážitky.  


Jana

Kurz jsem absolvovala uz potreti. Moje ocekavani nejsou zadna ,vzdy nechavam plynou a pokazde se vynori tema, se kterymi pracuji a cistim .Tento byl pro me uzasny a uzivala jsem si jak terapeut, tak klient. Otevrit se novym pocitum a zazit emoce je velice uvolnujici. Uvedomit si sama sebe, kdo jsem, zit vedome ted a tady je pro mne velice prinosne. Pokazde prijde neco, co me obohati .Kurz je pro vsechny, co hledaji smysl zivota a jsou jeho tvurci s laskou a pokorou.  


Monika

--Ta bytůstka žije na mýtině. Je pro ni domovem a místem, kde se v bezpečí dají vnímat zvuky, obrazy, vůně i barvy a jejich odstíny. Místem, kde můžeš bez obav přijímat i dávat, kde si můžeš hrát. Ale mýtinu obklopují husté lesy. V lesích je neustálé, všudypřítomné přítmí a vzduch je nesnesitelně těžký a nehybný. Žaludek se tady svírá, srdce buší jako o závod a jeho tlukot se rozlévá až do hlavy, intenzivní pocit tíhy sráží na kolena a brání nasát do plic dostatek vzduchu. Opakuje se to tak často a dlouho, že už i mýtina plíživě přestává být místem, kterým bývala. Ale, ztracena v lese, bez smyslu orientace se najednou na okamžik rozestoupí větve a v dáli zabliká nepatrné světýlko. Je to vzdálená hvězdička, ale má obrovskou moc přitáhnout pozornost, nasměrovat a ukázat cestičku, která by jinak zůstala neviditelná. Cestička je spíš sotva znatelná lesní pěšinka. Rozhodně není vidět jak je dlouhá, ale stíny jsou náhle díky ní o něco menší, a představuje naději a víru, že někam vede.-- A abych to shrnula, posílám velké poděkování za světýlko a cestičku, za vaši neuvěřitelnou práci a energii, zato, jací jste a i když moje slova nejsou velkolepá a asi ani nejsou tím, co se zpravidla sdílí, věřím a doufám, že jde z kontextu vycítit obrovská vděčnost a děkuji za vše, co jsem na kurzu mohla prožít, i když to pro mě osobně bylo náročné 😊.


Irena

Neměla jsem žádná velká očekávání, jen jsem věděla, že musím jet. Techniku kvantového čištění jsem ochutnala na kurzu TKDM a přišla mi úžasná jak rychle se dají bloky opravdově a do hloubky vyčistit. Věnovat se tomu několik celých dní mi přišlo jako skvělý nápad, velká výzva. Samotný průběh kurzu mi pak potvrdil, že jsem na správném místě ve správný čas. Lektoři byli úžasní, profesionální, vstřícní, lidští. Samotné čištění bylo pro mne dost náročné, ale díky skvěle koncipovanému programu, prokládanému uvolňovacími nebo naopak startovacími technikami, to nakonec všechno do sebe krásně zacvaklo a bylo to snazší. Užila jsem si i celkovou atmosféru s ostatními hledajícími :-) a v některých z nich jsem našla i své nové přátele. Domů jsem jela s nepředstavitelným klidem a vírou, že se mi po kurzu podaří lépe situace zvládat, udělat si život radostnější a lehčí. Už na kurzu jsem zažila, jak některá má traumata, zejm. z dětství, mizí a místo nich se objevil nadhled a vnitřní klid. Přestalo to bolet a objevily se jiné varianty jak mohou situace, které mi traumata připomínají, být, a to v klidu bez bolavých emocí. Velké množství hodin praxe, kde jsme si techniky osvojovali, činí v mých očích tento kurz mimořádným. Rozhodně kurz doporučuji a to jak lidem, kteří mají mají rádi teorii a přesný řád, tak i lidem, kteří rádi volí cestu vyzkoušet si to na vlastní kůži. Tady si můžete ochutnat a zažít oboje a to tolik kolik si jen dovolíte. Ještě jednou děkuji. 


Martina

Očekávaní byla naplněna. Každý z nás se někam posunul. Jsem ráda, že zmizly mé psychické potíže z práce.


David Gdula 

Od kurzu jsem očekával, že se více ponořím do svého nitra, kde budu moci pracovat s podvědomými programy a budu následně schopen pracovat sám na sobě. V průběhu kurzu jsme se s ostatními nořili do svých hlubin a otevírali mnohdy smutná a traumatická témata, která jsme zpracovávali. Bylo neuvěřitelné pozorovat průběh zpracování emocí. Celkově se cítím lépe, jsem klidnější, mám nadhled nad přicházejícími situacemi. Určitě bych kurz doporučil lidem, kteří mají zájem na sobě pracovat a rozvíjet se. 


Vlaďka

Moje očekávání od kurzu bylo zdokonalit se v čištění a samočištění. V čištění jsem postoupila o velký kus - jistota, sebevědomí, čištění bez obav z výsledku. V samočištění ještě nevím, nicméně vím, jak na to .


Eliška

Očekávala jsem změnu v životě, že odjedu s jiskrou v očích, že mi bude konečně dobře. A tak se taky stalo, ale až tak velkou změnu jsem nečekala. Před rokem a půl jsem si prošla znásilněním, myslela jsem, že můj život je nadobro zkažený, někdy na to sice zapomenu, ale bude stačit, vůně, pohyb, cokoli a připomene se mi to. Byla jsem pošlapaná už dřív, psychická šikana snad celé období ZŠ, otec agresivní alkoholik, takže doma to bylo hodně psycho kvůli němu. Od malinka byla nemocnice můj druhý domov skrz špatný zdravotní stav, z toho si taky určitě něco v sobě nesu. Skoro nulové sebevědomí. A vyústilo to v pokus o sebevraždu, což bylo možná jen volání o pomoc, nebo už nevím. Po kurzu jsem vděčná za to znásilnění, už je to jen vzpomínka, která se mnou nehýbe, díky němu jsem teď na lepší cestě. Konečně miluju život a to jsem ho 23let nenáviděla. Mám sebevědomí. Dokážu se postavit za sebe. Doporučila bych to všem zlomeným duším, cesta z toho pekla je, stačí se tomu jen otevřít.  


Absolvent kurzu květen 2023

Doporučuji!


Jana Machů

Tento kurz je pro mě naprosto transformační, setkání se stejně naladěnými lidmi, objevování svých silných i slabých stránek, perfektní cvičení a meditace, najití vnitřního klidu v jakékoliv situaci, což člověk zjistí až po návratu domů. Hlavním přínosem pro mě je možnost pomáhat si samočištěním a možnost další spolupráce s absolventy kursu. Doporučuji každému, kdo je občas nešťastný a neví si rady se životem, ale i všem, co chtějí na sobě pracovat a zlepšit kvalitu svého života i svých blízkých. Vedoucí tým je úžasný a podporující, super program, úžasný osobní přístup, krásné prostředí i strava.   


Absolventka kurzu květen 2023

Tušila jsem co mě na kurzu čeká, ale bylo to o hodně silnější. Spoustu aha momentů. Dokázala jsem se otevřít i velice (pro mne) těžkým tématům, které mě dlouho trápily. Nyní podnikám kroky k memu skvělému a úžasnému životu. Mohu doporučit každému, kdo se už nechce trápit sám. S vaší pomocí a skvělým přístupem bude nás spokojených a šťastných stále více a více.  


Absolvent kurzu duben 2023

Úžasný pocit, začaly se dít věci... Hezky prožitý týden po Velikonocích.


Martina Hank

Na čistící kurz jsem odjížděla s očekáváním, že si zde vyčistím všechny své důležité vztahy včetně vztahu sama se sebou, což mě umožní vykročit vpřed bez zátěže minulosti. Kurz mi znovu otevřel prostor cítit sebe samu, vnímat své pocity, potřeby, a užívat si toho, co je právě teď, ať už to je cokoliv. Dovolila jsem si na něm si zase hrát, prožívat, vnímat se ve své celistvosti, dovolit se ukázat taková, jaká jsem, a vidět ostatní, takové, jací jsou a vnímat to, že jsem toho schopna jako svou silnou stránku. Pomohl mě zvědomit, kde právě teď jsem, a začít podnikat kroky, abych to žila ve všech svých" tady a teď". Vyčistila jsem jen zlomek toho, co jsem očekávala – takže jsem si vyčistila i ta očekávání… Prožila jsem spoustu zážitků, a zkušeností ve společnosti vědomých bytostí, zvědomila si několik zásadních přesvědčení, které mi do té doby bránily žít svůj život a získala nástroj, který mi umožňuje "čistit" za pochodu. Mimo toho jsem se fakt dobře najedla a strávila 5 dní v úžasném prostředí. Kurz doporučuji každému, kdo se chce naladit sám na sebe, nebo vytáhnout z podvědomí bubáky, kteří ho obtěžují a natrvalo je rozpustit, rozšířit si kapacitu okamžitého zvládání každodenních záležitostí či prostě jen prožít pár dní ve společnosti podobně naladěných lidí.  


Dagmar

Na kurz mě poslal tchán, který ho absolvoval před nedávnem a byl nadšený. Pořádně jsem nevěděla, co mě čeká. Bála jsem se, jací budou lidé na kurzu, jestli mi vše půjde apod. Jsem "jen" máma od 3 malých dětí, podnikám a občas mi z toho cuká oko. Nikdy jsem se ale o meditace a čištění nezajímala. 

Kurz byl pro mě velkým překvapením. Seznámila jsem se se spoustou skvělých lidí. Našla jsem v sobě sebe. Na kurz jsem přijela jako "jen" máma a odjížděli jsem jako máma a živel Dáda. Ujasnila a vyčistila jsem si plno věcí, emocí a životních události. Odjížděla jsem klidná a šťastná. Sundala jsem černé brýle, ale nenasadila jsem si ani růžové. Pochopila jsem, že život se musí prožít takový, jaký je. 

Závěrem chci kurz určitě všem doporučit. Na kurzu vám nikdo nebude slibovat, že když 3x denně pozdravíte slunce, zvládnete pozici labutě ve skoku a sníte oko žáby, bude život už jen krásný. Ale naučíte se pracovat se svými emocemi a životem takovým, jaký je. A věřte, když toho pochopíte a naučíte se s tím pracovat, přijde jako odměna očekávaná úleva. 🙂   


Andrea Pročová

Na kurz som prisla, pretoze som sa dostala do zivotnej situacie, ktoru som si sice vedome vybrala, no zazivala som pritom plno obrovskych zmien a narocnych skusenosti. A kedze sa situacie nevyvijali podla mojich predstav, hnevala som sa na seba aj na okolie, ze je to inak. Predsa som vykrocila za tym, co chcem! No prisli obrovske skusky a ja som sa citila na vsetko sama, mala som pocit, ze nic sa mi nedari, ze z kazdej strany na mna pada nespokojnost, kritika, pochybnosti a citila som sa hnev, frustraciu, nespravodlivost, sklamanie, az som dospela do pocitu, ze na to nemam, ze to nedam, ze nie som dost dobra, ze som nikto, nula. Zacala som na seba tlacit, ze nieco musim spravit, ze takto nemozem zit. Ved ja chcem byt ta, co dokaze to, co si zaumieni. A dokazem to vsetkym, ktori mi neverili a znevazovali moje rozhodnutia. Leba ja chcem byt niekto, nie nikto. Vnimala som, co vsetko musim a nesmiem .. ze musim nieco spravit a ze neviem, co. A z toho tlaku na seba na mna prislo niekolko mesacne ustnutie, kedy som robila vsetko mozne, aby som sa dostala blizsie k cielu, ale nedokazala som sa pohnut. Nedokazala som spravit krok vpred. Az mi to vsetko vyustilo po fyzickych problemov s bedrovym klbom. Kazdym fyzickym krokom, pohybom som citila jeho bolest. Kedze som kurz absolvovala druhy raz a vedela som, s akymi uzasnymi ludmi sa stretnem a ako velmi ma ich bezpecna pritomnost obohati. A tych 5 dni bola pre mna nesmierne transformacnych, kedy sme na sebe plne pracovali ako mentalne, emocne aj prostrednictvom tela. A bolo to moje po kvantovke druhe najuzasnejsie rozhodnutie na cistiaci kurz ist. Pomocou Moniky, Anet, Libora, Lucky, Dana som si pouvolnovala svoje bloky a presvedcenia, cim povolili moje tlaky na seba. Spraccovala som si hnev, aby nebol moj nerpeiatel, ale moj verny partak. Uvolnila som odpor, ktory som v sebe drzala a moje telo na reagovalo. Domov som isla s o 90% mensou bolestou klbu. Moj pohlad na predtym nepredstavitelnu zivotnu situaciu sa zmenil a teraz ju nevidim len ako extremne nevyhodnu, ale prave zmena uhla pohladu, ktoru som si na kurze dovolila, mi umoznuje vidiet v tej situacii mnoho pozitiv. Predtym to bolo nemozne. Moj oci zrazu vidia svet uplne inak ako posledne mesiace. Pocit bezmocnosti, frustracie, hnevu sa zrazu preklopil do pocitu, ze vsetko smie byt tak ako prave je. Je to nesmierne oslobodzujuce, ked sa nemusim za kazdej okolnosti len nutne snazit. A tymto uvolnenim sa, sa moja obravska unava zo zivota opat premenila na chut tvorit a moja bezmocnost na pocit na vasen pustit sa poceste za mojim snom. A spravila som po dlhej dobe prvy krok vpred a viem, ze moezem kracat v radosti a lahkosti dalej. Lebo ked pride narocna chvila, uz viem, ako si ju spracovat. Citim za to obrovsku vdacnost. A pocit, ze mam svoju kvantacku rodinu, ktora je pre mna nesmierne obohacujuca, podporujuca a rozziarujuca, to je uplne naj. Dakujem, dakujem, dakujem. Odporucam uplne kazdemu si cistiaci kurz zazit, lebo pocit je neprenosny a ziadne slova to nedokazu vyjadrit. Je to dar sebe samemu a aj blizkym na cely zivot.  


Marie

Díky kurzům tohoto druhu se učím chápat souvislosti vlastních psychosomatických potíží, jejichž pochopení mi pomáhá k uzdravení. Hlavně naučit se pokládat ty správné otázky :) Celkově Čisticí kurz je sestaven perfektně: teorie se prolíná s praxi, jóga a meditace jsou výborným doplňkem, bez kterých kurz by postrádal to správné "koření". Vše navzájem se doplňuje a prolíná. Lektoři a asistenti jsou vstřícné a odborné. Všem moc děkuji.


Alena Jurčáková 

Když jsem šla na kurs měla jsem jen malé informace o co jde. Chtěla jsem především pomoci vnučce. Kurs byl pro mě šok v pozitivním významu. Tolik informací, s kterými mohu i já pracovat předčilo mé očekávání. Jako třešnička na dortu byla výborná atmosféra, lidé na stejné vlně a dokonalá organizace. Určitě budu pokračovat. Děkuji moc, Alena 


Milena

Kurz mohu opravdu doporučit, absolvovala jsem již podruhé, po odčištění základních vztahů se mi otevřela další, hlubší témata k řešení, je to postupný proces, který mi přináší zklidnění, zlepšení vztahů nejen osobních ale i pracovních. Dále setkávání se zajímavými lidmi a jejich příběhy. Součástí kurzu jsou i cvičení a meditace. Děkuji za setkání s tolika úžasnými lidmi.   


Monika

Ahoj, pro mě už to byl 3. čistící kurz. Očekávání mám stále stejné - odložit nějaké ty bloky, odpočinout si, setkat se s úžasnými lidmi a naučit se více roli terapeuta. Očekávání je vždy naplněno a to ještě o trochu více, pokaždé najdu něco nového. Moc mě baví vylepšení vztahů s rodinou a blízkým okolím. Kurz doporučuji úplně každému kdo se zajímá o takové věci jako je seberozvoj. Moc vám děkuji za to že jste.!!!   


Lenka

Kurz splnil má očekávání, ba v některých momentech i překročil. Dovolila jsem si zde nechat projít emoci celým tělem a zvětšovat prostor pro jejich místo jak v kladném, tak záporném směru i přijmout fakt, že to může být i jinak. Bylo zde vytvořeno i díky lidem, kteří se kurzu účastnili přátelské , přijímající a nehodnotící prostředí, které umožnilo se člověku plně otevřít bez obav z reakcí ostatních. Seznámila jsem se zde i s meditacemi v pohybu, které jsem do této doby nepraktikovala. Navozovaly i situace, kdy člověk překračoval svou komfortní zónu a umožňovaly další vyčištění případných vzniklých bloků. Krátce, byl skvělý a každému bych ho doporučila.  


Petra Slámová

Už u minulého kurzu jsem vnímala, jak se vyslaný záměr před kurzem dal do pohybu. Tentokrát to bylo ještě jasnější. Byla jsem na kurzu už po páté. Pokaždé byl přínosný. Člověk jde stále hlouběji a daleko snadněji jde i samočištění. Na kurzu jsem zažila i moment, kdy jsem cítila opravdu hlubokou vděčnost za to, dostat důvěru druhého člověka, když společně čistíme velmi citlivé téma, která se třeba ve společnosti běžně neotevírá. Taková křehkost okamžiku. Po kurzu jsem více uvolněnější a kreativnější v čištění druhých, to mě moc potěšilo. :)  


Jana

Každého ovlivňují jeho rodiče, kteří měli zase výchovu od svých rodičů, pokud chcete tyto programy přepsat rozhodně neváhejte jít na tento kurz. Práce s kvantovou vlnou s myšlenkou je budoucnost, jak začít žít jinak. Neřešit tolik starostí tím, že si myslíme, že za problémy můžeme právě my. Otevře vám to nové obzory.  


Petr Dalibaba 

Předčilo to celkově očekávání, změna, kterou jsem prošel, je neuvěřitelná. 


Absolventka kurzu únor 2023

DOPORUČUJI . Co kurz nabízí, to splnil. Na kurz jsem jela už se zkušeností z čistění přes WhatsApp. Věděla jsem, že "TO" funguje. Odjela jsem s tím, že "TO" funguje. Zažila jsem AHA momenty, v několikadenní tichu se mi vybavilo zapomenuté. Změny jsem si všimla hned večer v den příjezdu domů, druhý den v práci. Pořád se to ještě hýbe a pokračuje.  


Ketrinka

Byť na kurze BeTrue znamená byť bližšie k vlastnej svojbytnosti a tvoriť si svoj život omnoho kvalitnejší. Čo je v našom živote nefunkčné alebo pokazené sa opraví a transformuje do funkčnej podoby. Človek odchádza z kurzu ako po generálke.. Odporúčam prísť niekoľkokrát. Ideálne pre riešenie tematiky ohľadom partnerstva a rodičovstva. Vrele odporúčam zúčastniť sa partnerom ešte v začiatkoch vzťahu, no samozrejme aj manželským párom pri ich témach spoločného života.. Spracovanie týchto tém je veľmi odlahčujuce a prináša do života jasnosť. Na kurz človek prichádza akoby zviazaný vo veľmi obmedzenom priestore možností, niekedy aj v bezvýchodiskovej situácii.. Z kurzu odchádza s takmer nekonečným priestorom možnosti a s voľnosťou vo svojich rozhodnutiach.. Stáva sa Tvorcom svojho vlastného života...❤️   


Lubomír Bartoš  

Nejdřív jsem to chtěl přeložit, ale pak jsem si říkal, je tam hodně neznámých, tak to nech běžet. Od začátku kurzu jsem cítil změny k lepšímu. Nejdříve u vedení kurzu, posléze i u absolventů. No já si myslím, že lidé sem přicházejí již lépe připraveni. Myslím, že Nastává nová doba, jak u dospělých, tak i dětí. Největším přínosem je změna chování Matek k dětem. Ale jak jsem se bavil ve Zlíně základem všech vztahů je vztah mezi mužem a ženou. Od toho se vše vyvíjí. Ptáte se v čem se zlepšila moje situace? . Je mi lépe. 50% Čech bych kurz doporučil. A zbylá padesátka po absolvování kurzu by šla na druhý. Je to jedna z cest, jak si lépe rozumět. Haukulička 


Milan

Očekával jsem kurz na uvolnění mysli jiného typu ( takové to hluboké dýchání + Oommm -měl jsem neúplné informace ). Skutečnost mě mile překvapila. Prožil jsem dny plné emocí s báječnými lidmi a místo zakonzervovaných starostí jsem si znovu prožil svoje staré bolesti a nedořešené vztahy, které se tím pro mě staly uzavřenou kapitolou. Moje mysl mi sama napověděla co chci a jak to mám udělat. Odjížděl jsem jako jiný člověk - o mnoho vstřícnější, empatický, pozitivně naladěný se spoustou nových kamarádů. Tento kurz bych doporučil všem bez výjimky. 


Jana Kopejtková

Na kurz jsem se přihlásila po absolvování 5ti denního kurzu TKDM, při kterém mě technika čištění velmi oslovila. Zajímalo mě, jaké to bude jít do hloubky mého cítění, prožívání emocí a co uvnitř sebe vlastně naleznu. Zároveň jsem se bála vkládat do toho příliš očekávání, abych nebyla zklamaná, jak se občas stává... Zážitek z kurzu, ze všech jeho částí, však byl nepopsatelný. Přístup vedoucích kurzu, atmosféra, prostory a vše související bylo jednoduše nádherné. Zažila jsem, jaké to je být v jednotě, ačkoliv jsme se vzájemně vlastně neznali.  

A jak mi kurz pomohl? Kromě uvědomování si sebe samé, svých možností a prožívání v tady a teď, dokážu s lehkostí komunikovat s lidmi, se kterými to byl pro mě problém. Uvědomila jsem si, že spousta věcí, které jsem dřív řešila a neustále o nich dokola přemýšlela, vlastně není důležitá. Není to o tom, že už nikdy nebudu zažívat žádné problémy, ale o tom, jak se jimi nechám ovlivnit a jak se k nim postavím. Kurz by podle mě měl absolvovat každý, kdo chce skutečně se svým životem pohnout "někam dál", otevřít se novým možnostem a nebo prostě jen prožít krásnou energií naplněné chvíle s lidmi, kteří rozumí tomu, co dělají a dělají to s láskou. 

Moc děkuji za těch pět dnů, které uběhly až příliš rychle. 


Marie

Kurz se mi líbil a to po všech stránkách – obsah, organizace, vstřícné jednání a ochotu lektorů i jejich asistentu. Skoro je mi líto, že kurz skončil… Oceňuji a jsem vděčna za všechny získané znalosti a zkušenosti. Kurz bych určitě doporučovala všem kdo chce porozumět více sobě, svým emocím a co jim jejich tělo chce říct.  


Petra

Kurz pro mne byl hlubokým zážitkem vybízejícím k sebereflexi. Zároveň přinesl úžasné uvolnění a životní lehkost + osobní výzvy do budoucna. Rozhodně doporučuji všem, se kterými náplň kurzu zarezonuje :) 


Petra Slámová (Čisticí kurz 2. stupeň)

Děkuju za skvělý kurz :) I když pro mě bylo nekomfortní, že nevím, co mě čeká ... s důvěrou jsem tomu byla otevřená. Vše na sebe hezky navazovalo - čištění, program z NoGames, programy s Anetkou -> WAUUU, moc mě to bavilo. Užívám si, jak se hezky doplňujete. 

Je to radost být na takovém kurzu. Znala jsem většinu účastníků, to mi taky moc pomohlo. A to, že jsem toho spousty při čištění odložila, je krásná třešnička na dortu. Díky za to, co děláte. Máte svůj podíl na tom, že si život zase užívám. Dva roky zpět, kdy jsem přijela na první čistící kurz, tomu tak nebylo... :)))


Světlana Kopečková (Čisticí kurz 2. stupeň)

Jsem velice vděčna tvurcum za skvělý nastroj pro seberozvoj a možnost stat se tvurcem sve vlastni reality. Po každe navštěve kurzu jsem objevovala nove a hlubši roviny ktere mě posunuly v mém vnimani světa hodně daleko za hranice možnosti, i když se o seberozvoj zajimam již delši dobu a znam hodně technik, včetně psychologie a psychosomatiky. Tahle technika je jednoducha, velice učinna a šetrna pro psychiku! Posledni kurz Be True II zbořil snad posledni hranice v mém vnimani reality a vnitřnich prožitcich. Některe situace které se zdaly být několik krat zpracovávany se oteviraly z nových rovin. Konečně jsem doprožila do kořena určite emoce a pocity, osvobodila se. Opustila jsem svoji milovanou samotu a otevřela se okoli(což bylo nejtěžši). Situace a změny už se objevovali i během kurzu. Okoli reaguje jinak když mluvim absolutně stejnou informaci, jelikož uvnitř mám jiný obsah. Komunikace a interakce s lidmi se mnohem zlepšila. Těšim se na dalši setkani v komunitě BeTrue ))  


Miroslav (Čisticí kurz 2. stupeň)

Kurz byl příjemně vedený, rozšířil mi poznání a techniky z předchozích kurzů. Velice se mi to líbilo a pomohl mi překonat další limity mé mysli. 


Irena (Čisticí kurz 2. stupeň)

Čistící kurz Be True 2 vřele doporučuji těm, kteří se nebojí jít do hloubky svého Já. Byla to jízda. Monika měla perfektně připravená skripta, která jsme používali při čištění ->výborný průvodce. Liborova analýza, konstruktivní řešení problému a sebereflexe mi přinesla zase několik Aha momentů, které se mi daří velice snadno aplikovat v běžném životě. Opět jízda na druhou. Anetka měla též dokonale připravená ranní a večerní cvičení, některá byla dobrovolná, jiná byla součástí celého procesu čištění -> takže jízda na třetí. Za mě dávám tomuto kurzu 1 s hvězdičkou dvakrát podtrženou -> ti co se kurzu zúčastnili, vědí, o co jde. Pokud se to také chcete dozvědět, přihlašte se. Moni, Anet a Libore moc děkuji. Irča  


Daniela (Čisticí kurz 2. stupeň)

Na Čistícím kurzu Be True 2 se mi moc líbilo. Byl nabitý novými informacemi a poznatky. Pomohl mi získat větší sebejistotu a sebedůvěru. 


Dana Krásová (Čisticí kurz 2. stupeň)

Moje zkušenost z čistících kurzů je následující: v poslední době mě trápí různé bolesti a zatuhnutí nohou, která se projevují hlavně v noci a která řeším cvičením jógových cviků, někdy více, někdy méně úspěšně. Už na minulém kurzu v listopadu se mi stalo, že jsem přijela na kurz a za půl dne (a hlavně v noci) jsem o svých nohách nevěděla. To samé bylo i teď v březnu. Prostě dojde k totálnímu uvolnění a úlevě. Tak ještě ta méně radostná zpráva - je potřeba na tom uvolňování dále a stále pracovat.


Věra Svatoňová (Čisticí kurz 2. stupeň)

Jako vždy- skvělé! Nové techniky, nová témata, super přátelé a atmosféra....


Gabriela Štiková (Čisticí kurz 2. stupeň)

Mockrát děkuji za BeTrue 2. Kurz byl pro mě velmi přínosný, a to i z toho důvodu, že pracoval s řadou nových témat i se stávajícími tématy v novém kontextu. Navíc se sešla parta fajn lidí, které mají podobné nastavení. Z kurzu si odnáším svoje nové motto: pracuj na sobě, věř si a žij :-)


Jiřina (Čisticí kurz 2. stupeň)

Realita předčila v dobrém mé očekávání.  

Petra (Čisticí kurz 2. stupeň)

Na kurz jsem jela s očekáváním zpracovat si nějaká témata a posunout se v čištění někam dal v roli terapeuta. Veškeré očekávání, která jsem měla kurz naplnil a dal mi ještě mnohem víc. Poznala jsem zase nove lidičky s otevřeným srdcem, cítila jsem se po celou dobu kurzu velmi příjemně a uvolněně. Po příjezdu domu, jsem šla hned druhy den ráno do práce. Vstávala jsem ve 4 hodiny vždy je to pro mě takové nepříjemné vstávaní. Venku byla zima, dokonce poletoval sníh. A já jsem kráčela s takovou lehkosti, která se ani nedá popsat. Jako by mě něco nadnášelo. Byl to úžasný pocit. V práci jsem hned sršela humorem a navodila příjemnou atmosféru. Cítím i obrovský nárůst energie, i když vidím, ze většina lidi kolem mě se potácí s jarní únavou. Takže na závěrem. Na kurzu jsem nechala obrovský balvan, který mě tížil a táhl dolů ! A bez něj se mi teď v realitě funguje mnohem lip a těším se na každý nový den, jaké možnosti mi zase přinese a nabídne ! Za tento posun v životě jsem nesmírně vděčná celému týmu, kdo se na kurzech podílí. Hlavně Monice !!!! Děkuji, děkuji, děkuji ! S láskou Petra  


Irena (Čisticí kurz 2. stupeň)

Vřele doporučuji každému, kdo chce jít cestou seberozvoje. Za mě jeden z nejlepších kurzů, který jsem mohla zažít.   


Eva (Čisticí kurz 2. stupeň)

Mě se kurz líbil, stejně jako všechny další. Našla jsme si tam to své. Posunula se. Dříve sem odjížděla, že si to pozitivní nabuzení potřebuji udržet na co největší dobu, už to tak nemám. Prostě teď su na obláčku a je jedno jak dlouho. Docela mě pobavilo jak jsme si do první skupiny, jak jsem si vylosoval přitáhla jediné dva lidi, které jsem jako nechtěla 🤣. Ale vlastně jsem poznala co mě na nich irituje takže 🙏🙏🙏. Díky ❤️  


Michaela (Čisticí kurz 2. stupeň)

Na kurzu jsem si procvičila čisticí techniky, naučila se nové techniky a spoustu nových věcí. Po kurzu cítím doma v problémových situacích klid. Kurz doporučuji všem, kdo chtějí vystoupit ze začarovaného kruhu nepříjemných situací.  


Jan Brzák

Měl jsem od kurzu velká očekávání, které v mnoha ohledech překonal. Celých 5 dnů vnímám jako velmi silný zážitek se skvělými lidmi, kteří byli součástí naši party. Trvalo mi velmi dlouho udělat ten poslední krok a na kurz se přihlásit - a bylo skvělé rozhodnutí. Během kurzu jsem získal možnost se zastavit, být víc sám se sebou, sdílet skvělou energii s ostatními, prožít si velmi silný výstup z komfortní zóny a uvolnění... Děkuji celému týmu - Monče, Anet, Liborovi, Kátě, Rosťovi a mnoha dalším. Máme nezapomenutelné zážitky, jste skvělými průvodci, dáváte do toho krásnou energii a hlavně celé své srdce. :-)


Iveta Jasmina Smith

Neměla jsem konkrétní očekávání, ale měla jsem záměr, uvolnit si podvědomé bloky, které mě brzdí a umět to i sama na sobě. Z kurzu jsem odjížděla nadšená a plná dojmů. Prožít si svůj strach, nechat ho projít celým tělem, bylo pro mě léčivé. Zjištění, že to můžu mít i jinak bylo velmi osvobozující. Díky prožití při čištění toho nejhorší a toho nejlepší mě dostalo do rovnováhy a znamená to pro mě život v souladu. Vyčistila jsem si situaci s kterou jsem se trápila poslední dva roky. Kurz bych doporučila lidem kteří pracují na svém osobním růstu, tuší že jim nějaké podvědomé programy brání žít to co si přejí, nebo stále řeší nějakou životní situaci, a chtějí to změnit. Na kurzu potkáte úžasné a podobně naladěné lidi. Skvělý team BeTrue Vás plně podpoří jít do toho, co byste si možná ani sami nedovolili zažít. 


Daniela

Čistící kurz Be True je naprostá pecka! Splnil naprosto všechna má očekávání. Naučila jsem se přenastavit staré neprospěšné programy. Pracovat se strachem. Cítím se vyrovnanější, lehčí a sama sebou. Doporučila bych ho všem!   


Jaroslav

Na kurz jsem jel ze zvědavosti a bez očekávání. Byl jsem mile překvapen účinností techniky a skvělou organizací kurzu. Rovněž musím vyzdvihnout profesionalitu přednášejících , především Moniky a Anetky, jsou fakt úžasné . Ačkoliv jsem nic neočekával, přivezl jsem si z této akce skvělý nástroj do své terapeutické praxe a mnoho nových a skvělých přátel. Ještě jednou velké díky 😊  


Zuzana

Kvantové čištění pro mě není novinka a tak jsem jela na kurz s nějakým očekáváním. Věděla jsem, že mi může pomoci v prožívání mého běžného života. Dostala jsem se do úzkých v několika oblastech. Cítila jsem se svázaná a naprosto frustrovaná. Stále se pokouším žít naplněný život a ono mi to nejde. Zkouším si tu myšlenku tedy vnuknout, ale cítím, že to není pravda. Už jsem si myslela, že do kurzu nevydržím a vybouchnu. Na kurzu jsem si i toto očekávání musela trošku zpracovat, zachvacovala mě panika, že to nevyřeším. No a jak to dopadlo? Mám před sebou ještě takový kus práce, ale cítím se skvěle. Vím, že jsem na správné cestě. Na kurzu jsem si vyřešila všechny své palčivé otázky, ty balvany ze mě spadly a já jsem teď lehoučká. Mělo to vliv i na další oblasti mého života a já jen zírám a mé okolí také. Najednou v práci řeším konflikty s lehkostí a netrápí mě. Zvládám to a dokonce s úsměvem. Slýchám, jaká ze mě jde najednou energie a já ji i cítím. Vykročila jsem do nového vnímání světa a vím, že tam přesně teď mám být. Cesta přede mnou je ještě dlouhá a doufám, že bude i zábavná. No a co se týká přímo těch pěti dnů. Přiznat si některé věci je náročné, ale potom velice úlevné. Když přijdete na to, co přesně vás trápilo, jste sami překvapeni. Už se těším na další uvolňování těch bloků, které si sami držíme v sobě. A tak zbytečně. No a trávení času v tak nádherném prostředí. Příroda, kozy a ovce na dohled, ptáci zpívají, jídlo je dokonalé, naprosto dokonalé. Už jsem přihlášena na další dva kurzy.   


Tomáš

Na kurz jsem jel se záměrem vyřešit si strachy a témata, která jsem si v životě prožil a měl z nich v podstatě trauma. Na kurzu jsem zjistil, že trauma vzniklo tím, že jsem si ho vytvořil sám, protože situace jsem prožíval stísněně jakoby v ohrožení. Na kurzu jsem si odžil tyto situace znovu, uvolnil se v nich a našel v těchto tématech klid. U všech situací se dá vytvořit pocit smírného řešení ve svobodě všech zúčastněných, což mi dává volnost ve způsobu prožívání života. Další témata vyvstávají sama, můžu na nich díky samočistícím metodám pracovat a dělám to. Děkuji celému týmu za to jak je skvělý, že pomáhají ostatním najít sebeúctu, vlastní sílu a svobodu a dávají účastníkům kurzu neskutečně efektivní nástroj ke zlepšování vlastního stavu a k seberozvoji. Ještě je nutné vyzdvihnout prožitkovou část programu, která je nenahraditelná, vedla k hlubokým prožitkům, pocitům a uvolnění.  


Pavla Eliášová

Na kurz jsme si přála jet hned po absolvování 5d TKDM u Pavla v Praze, kde mě čištění hodně zaujalo. Trvalo než jsem si přání splnila, ale splnila. Na kurz jsem jela bez očekávání. Kamarádi, co byli na kurzu již přede mnou, tak si ho moc užili a věřila jsem, že si ho užiju i já, bez nutnosti vědět, co přesně bude náplní. Prožitkové části a cvičení, kterými nás prováděla Aneta byly super. Výklad od Monči byl super. Procházka s Liborem byla super, jeho slova mám hodně na mysli. Jsou pro mě takovým ukazatelem na mé cestě. Káťa s Rosťou jako pomoc při čištění byli také super, hezky jím provedli a bylo fajn se od nich prakticky učit. Skvělé jídlo!!! 

Z kurzu jsem odjížděla nadšená, lehká, odpočatá, nabitá, vyladěná,.. A hlavně natěšená na další dny - až budu moci obejmout lidi, co miluji. Na práci s tím, co jsem se naučila a dozvěděla. Zpětnou vazbu jsem schválně chtěla psát s odstupem. Kurz byl skvělý a nebylo co vytknout. Sama jsem byla zvědavá, jaké to bude po delší době a opět hodnotím kladně. Snažím se na sobě pracovat a mít na zřeteli některé věci z kurzu. S kamarády čistíme a pomáháme si. Učím se lépe pracovat s tím, když nejsem v pohodě. Pracuji na mé lepší komunikaci s partnerem a dětmi. Nejde to vždy, ale krůček po krůčku se snažím a sama vidím změny a z toho mám radost. 

Jsem moc ráda, že jsem mohla potkat skvělé lidi (nejen lektory), že jsem mohla být součástí a společně tvořit. Určitě si zase nějaký kurz v budoucnu dám. Takže ještě jednou děkuji a Libore, snažím se :-)


Daniel Nový

Když jsem jel na kurz (již po páté), očekával jsem, že to bude zase jiné, že se zase o kousek posunu směrem k lehkosti bytí v přítomném okamžiku, že si zase něco dalšího vyčistím, že poznám spoustu nových přátel, nové způsoby čištění, nové prožívání emocí druhých, a že já sám zažiji nové pocity. Atmosféra byla už od začátku veselá, uvolněná. Kurz měl svojí dynamiku a těch 5 dní uteklo jako voda, bohužel. Zůstal bych i déle. Cítil jsem se opečovávaný a v bezpečí, cítil jsem podporu a mohl si dovolit se více otevírat a být tím nejlepším, jakým můžu být - milujícím třeba jako malé dítě, s bezpodmínečnou láskou - a na tomto kurzu jsem to cítil už od začátku. Žádné předsudky, viděl jsem lidi takový, jací jsou, bez soudů a kritiky. Užil jsem si to. Cítil jsem v sobě změny a viděl změny i na druhých, kteří byli na kurzu prvně, i na těch, kteří kurz jako já pro úspěch opakovali. To, co se dělo na kurzu je jedna věc. Něco se vyčistí a pak příjde pozitivní očekávání, jak to bude v realitě po kurzu. Změní se tam něco? Ano. Změní a změnilo, jako vždycky. Byl jsem to já. Člověk si toho začne všímat, až když se do těch dříve nepříjemných situací, které si čistil, znovu dostane. Já si čistil například útěk z práce, kde jsem se cítil jako uvězněný. Přišel jsem na to během čištění, že můžu utéct kdykoliv a nic mi v tom nezabrání a vůbec mi to nevadí. No a v reálu to teď prožívám tak, že když se dostanu pod tlak a mám moře práce, tak už nejsem vyčerpaný, pomalý s hromadou myšlenek, ale užívám si to s radostí a lehkostí, protože můžu kdykoliv utéct a práce mi jde od ruky. A právě proto, že můžu kdykoliv utéct vím, že to dám, a že utéct nemusím, ale můžu. A můžu zůstat. A to je obrovská úleva. Je to svoboda, je to změna. Znamená to pro mě kus vyčištěného podvědomí, odstraněný program, který mě vyčerpával, změna k větší volnosti a svobodě bytí. A za to si a hlavně vám z BeTrue děkuji. A pokud máte pocit, že stojíte v životě na místě, potřebujete změnu, nejste spokojeni se životem, partnerem, prací, zdravím nebo prožíváte dokola stejné situace bez nalezení řešení, pak je kurz právě pro vás. Je to nabídka, možnost, jak uchopit svůj život, převzít za něj zodpovědnost, začít se mít skutečně rád a skrze tuto lásku milovat i všechny a všechno ostatní. Je to technika, která se dá použít úplně na všechno a kdykoliv. Má hodně společného s technikou Rush, s Bruno Groeningem, i s Dispenzou, s čchi-kungem, s auditingem nebo regresí i s dalšími technikami. Je na tom prima, že je to český, je to moderní, stále se to zlepšuje a zdokonaluje a je to na dosah. A všichni, kteří kurz vedou, i ti, kteří se ho zúčastňují vám jsou příkladem, jak byste mohli žít. Učíme se jeden od druhého. Jsme tu jeden pro druhého. Jsme tu společně, táhneme za jeden provaz, a to si z kurzu odnášíme i do života. Howgh


Absolventka kurzu květen 2022

Na kurzu jsem byla potřetí a mé pocity jsou pokaždé jiné, zmizel strach, stud, ostych, mám více odvahy a chutí sdílet, je to krásná cesta sebepoznání. 


Vlaďka

Původně jsem na čistící kurz ani moc nechtěla a to proto, že mi čištění po návratu do reálu vůbec nefungovalo. Ale tento pěti denní kurz to byla úplně jiná liga. Tam jsem konečně pořádně pochopila co se ve mě během čištění má dít a děje, pak jsem samozřejmě chápala co se děje v někom koho čistím a tak já to potřebuju mít. A pak už jsem do toho klidně mohla skočit po hlavě a ono to začalo fakt fungovat a nepřestalo ani po návratu domů, do práce, mezi mudly. Rozhodně tady má cesta nekončí. Z celého srdce děkuji za pomoc. A můžu jen doporučit, nechte si taky pomoct. Je to nesmírně uvolňující a osvobozující.


Pavlína

Kurz předčil moje očekávání. Ve skutečnosti na kurzu byla úžasná atmosféra a upřímně čistá energie. Kurz mi pomohl v osvobození se od předsudků a uvolnění v přítomném okamžiku v přítomném životě. Moje situace, hlavně ve všech vztazích, se nádherně uvolnila. Kurz doporučuji každému, kdo chce přestat ukazovat prstem na ostatní a vzít svou moc do svých rukou.   


Tomík

Ocekavani - docistit veci, ktere citim, ze nejsou OK a naucit se techniku, jak s nimi pracovat. Jinak jsem byl naprosto bez ocekavani. Realita - uzasne pojeti formou zazitku. Spousta situaci mimo komfortni zonu a nastvani se, proc to musim delat :-) ted mi to ale desne moc chybi!!! Uzil jsem si to moc! Uzasni lide, prostredi, jidlo a vlastne i cena kurzu. Cenu zminuji proto, co to prinese vzhledem k zaplacene castce. Uzasnych 5 dni! Prinosy - ten vnitrni pocit, kdyz se uvolni veci pod tlakem, pohledy na ruzne situace je nepopsatelny. Takovy vnitrni orgasmus, ktery lide vnimaji intenzivne v okoli a nekolikrat mi to pripomneli jak zarim. Objevil jsem ohromnou svobodu a vnitrni radost...a bez nutnosti menit cokoliv mimo me! Woow. Doporucuji vsem, co chteji na sobe pracovat, chteji prozivat svuj zivot hloubeji a stastneji. Vubec si neumim predstavit s tim dnes nepracovat a jen byt dal otrokem svych presvedceni a vzorcu. Dekuju!


Jana Machů

Moc vám děkuji za krásné prostředí, kde si jsou lidé blízko a léčí se po všech stránkách a ve všech rovinách svého bytí. Pomáháte mi udržovat radost ze života a zvládnout vše, co přichází, jsem ráda za nové kamarády a zdokonalování používání kvantovky, která už je součástí mého života a těším se na vše příští, co si já a okolnosti mého žití dovolíme.❤️💜🙏😘 


Klára

Na tento kurz jsem jela po třetí. Mým záměrem je vždy, abych se cítila víc uvolněná v životě a více otevřená vůči lidem. A musím říct, že se mi to s každým kurzem plní. Jednodušeji komunikuji s lidmi, cítím se mnohem více "volná" a méně "svázaná", nejedu v nastavení musím a mělo by se a nesmí se, ale sama si prověřuji co JÁ chci a nechci. 

Miluju doprovodný program, který je pokaždé trochu jiný, ale vždycky mi ukáže, kde bych na sobě ještě mohla pracovat. Třeba na tomhle konkrétním kurzu jsem zjistila, že mě rozhodí mluvit o svých pocitech a myšlenkách před lidmi a to je pro mě prostor k tomu to řešit a opět se cítit více svobodná. A úplně nejlepší shledávám to, že věci, se kterými tam člověk jede, se opravdu řeší a není to jen plkání a neustálé probírání stále dokola bez akce. Oceňuju lidi, kteří to vedou. Nikdo nikoho nekritizuje, nemá na vás očekávání a pro mě vytváří bezpečný prostor mluvit o všem, já tam od nich cítím velký respekt ke každému. 

Kurz bych chtěla doporučit všem, kteří se cítí něčím ve svém životě svázaní a mají pocit, že to nemohou ovlivnit a změnit, třeba proto, že je svazuje minulost a ta je přeci neměnná :-) Tady člověk uvolní opravdu všechna pouta a zjistí, že si může žít tak, jak chce právě teď.


Petra Slámová

Na kurz jsem jela již po třetí, protože jsem chtěla pokračovat v intenzivnějším čištění mých osobních témat a zároveň se více ukotvit v technice čištění ostatních. Vnímala jsem, že mě moje tělo pouští více do hloubky při osobním čištění, což bylo zajímavé pozorovat a zároveň úlevné po vyčištění témat, která byla v tu chvíli připravená k čištění. Celý kurz mi také pomohl v tom, že mi jde zase o kousek více samočištění. Vnímám to jako velmi přínosnou techniku ke spokojenějšímu životu. Výrazně může ovlivnit život každému, kdo je takové cestě otevřený. Díky moc za vaší práci. :)  


Katarína

Uvedomila som si v určitej životnej situácii, že mojmu rozvoju a prosperite bránia psychické bloky ako je strach, nerozhodnosť,malá sebelaska, sebahodnota.V tomto kurze som chcela nájsť cestu ako na sebe pracovať.Bol velmi kvalitne pripravený, čo som očakávala aj na základe dostupných videi s Monikou, a Liborom.Splnil moje očakávania, našla som tu spriaznených príjemných ludí, urobila som dalšie kroky v tomto poznaní, že je to moja práca na sebe, veľa je predo mnou a hlavné motto je " čo žiješ tvoríš sama", veľké ďakujem všetkých tvorcom aj účastníkom a určite sa chystám na opakovanie.  


Irena

Letos jsem absolvovala druhý čistící kurz a byl pro mě mnohem přínosnější než ten první před třemi lety. Na prvním kurzu jsem měla spoustu pochybností a cítila jsem se tam sama, nevěděla jsem s kým budu čistit a to ve mě vyvolávalo určitou nedůvěru v dobrý úspěch. Teorie byla pro mne v některých oblastech těžko uchopitelná, přestože jsem byla přesvědčená, že všemu rozumím. Doba kovidová se na mě také nějakým způsobem podepsala, a tak jsem se rozhodla pro druhý čistící kurz a tam mi spousta věcí docvakla. Takže přátelé pokud máte pochybnosti je to v pořádku, nechat si odstup a pak ještě absolvovat jeden čisťák a ono si to pěkně sedne. Rozhodně doporučuji se zúčastnit vícero těchto kurzů, protože se to vyplatí. Naučila jsem se dívat na věci s nadhledem, pojmenovat problém a ten se pak mnohem snadněji transformuje. Stala jsem se klidnější a vyrovnanější. Nemůžu říct, že bych byla jen šťastná, ale když přijde zklamání nebo nečekaný úder, který mě zasáhne, umím se mu postavit a mnohem rychleji se zotavit. Své srdce nechávám otevřené, protože vím, že mě nikdo z venku zranit nemůže, pokud mu to nedovolím. I to jsem se na kurzu naučila. Pokud chceš něco změnit, jdi do AKCE!!! Tady a teď!!! 


Věra Svatoňová

Kurz Be True jsem absolvovala již po druhé- chtěla jsem ještě hlouběji poznat a procítit možnosti těchto velmi účinných a přitom jednoduše zvládnutelných technik. Již po prvním kurzu jsem zažila něco, v což jsem už vůbec nedoufala- konečně jsem v plném rozsahu a pocitech zvládla přijmout mé rodiče, s nimiž jsem svých prvních 11 let nežila- jsou to hluboké dojmy a pocity propojení a sounáležitosti. Pak jsem začala zkoušet pracovat se svými dětmi a vnučkami ( měly před zkouškami na gymnasium a uspěly). Nu a tak vznikla i má myšlenka, že bych se ráda vzdělávala dále a věnovala se terapeutické práci . Kurz lze doporučit každému, ať už se chce více naučit poznat sám sebe nebo si odstranit bloky staré i ty vznikající během každodenního života- nu a když odstraníme to nás drží tam, kde být nechceme, můžeme si vytvořit život dle svých představ. Děkuji Monice a všem ostatním lektorům a instruktorům- jste skvělî


Simona

Byl to můj druhý čisticí kurz, očekávala jsem, že se opět posunu kousek dál na cestě k sebepoznání, sebelásce... Realita ale v mnohém předčila moje očekávání. Pozitivně, samozřejmě 🤍 Poznání, jak si naprosto zbytečně komplikujeme život a neseme si roky svá traumata, je naprosto úžasné. Komunita stejně naladěných lidiček, který se chtějí vymanit ze své ulity, vzájemná sounáležitost, podpora a radost z každičkého úspěchu, kterého dosáhneme odstraněním svého bloku... Nádhera! Sama za sebe můžu říct, že odstraněním svých bloků a traumat, zasunutých hodně hluboko v mojí mysli, se díky čištění a kvantovce po letech vracím ke své sebejistotě, učím se mít se ráda a dovoluji si mít se ráda taková jaká jsem. Naučila jsem se nelpět, nechat věci plynout a předat zodpovědnost sami za sebe svým dětem - což je velmi osvobozující. Není všechno o.k. mávnutím kouzelného proutku, spoustu témat mám otevřených a mám na čem pracovat, ale díky Vám vím, jak na to. Navíc ta úžasná podpora ostatních kvanťáků, ať už ve WhatsApp skupině anebo přímo s konkrétníma lidičkama, se kterýma jsem v užším kontaktu a vzájemně sdílíme, čistíme... je neuvěřitelná. Jste úžasní a DĚKUJI. Sima 


Daniel

Chtěl jsem si vyčistit několik lidiček i témat. Ve skutečnosti jsem si vyčistil jen asi 5 lidí a zavedlo mě to hodně daleko docela rychle. Začal jsem u nich a skončil jsem asi 4x u hlubokých témat. Asi nejzajímavější bylo téma čištění láska, pak Rosťův způsob čištění bráchy nebo to, že jsem si dovolil být zloděj a mít to volný. To nejhezčí bylo, když jsem objevil, že láska se ve mně schovávala, že se mě bála, že jsem jí mohl potlačovat, že jsem jí chtěl vlastnit, a tak jsem jí dal svobodu, volnost, důvěru a teď je volná. Od teď vím, že lásku nemůžu dávat ani dostávat, protože nikomu nepatří. To, co můžu, je jí každému ukázat, protože je všude a ve všem, v každém z nás. Kurz můžu doporučit všem, i úplným začátečníkům, i těm, kteří jako já, pro úspěch opakují třeba po čtvrté, popáté. Pokaždé je to jiné a pokaždé mě překvapí, co nového krásného i temného v sobě objevím, co jsem nečekal, a na co se nelze připravit. Děkuji. 


Marie Kolínková

Za mně nejlíp investovaný čas a finance ......V mém životě, vše se skládalo a zapadlo jak mělo .Od prvního dne kdy jsem přijela rozbitá na tisíc kousků se děly změny každým dnem a okamžikem....Po covidu mi traumata a vše co jsem kdy zažívala vyplouvala na povrch a tak se to kumulovalo a na kurzu jsem za pomoci uvolňovala a čistila a za 5 dnů se stal zázrak .Já si už ani nepamatuji kdy jsem se tak cítila to Uvolnění a příval energie...Wau Užívám si co se kolem mne děje pozoruju.....Potkala jsem se se svými strachy ...Situace které jsem si mohla zažít a být viděna. Děkuju s pokorou .....Co děláte má obrovský smysl......  


Jaroslav Hauzner

Tento kurz mění zásadním způsobem životy lidí. Příklad mé kolegyně v praktických cvičeních -Marie, je toho jasným důkazem. Děkuji za Vaše POSLÁNÍ kterým tuto SPOLEČNOST významně kultivujete.


Absolventka kurzu listopad 2021

Na čistícím kurzu jsem byla již podruhé a bylo to opět neuvěřitelně obohacující. Objevila jsem jiné roviny, vyčistila jsem další vrstvy a posunula jsem se o velký kus vpřed.  


Michaela

Čistící kurz je rozhodně nejrychlejší a nejefektivnější způsob, jak se zbavit omezujících vzorců chování z minulosti, které nás tíží a brání nám prožívat radostný život.   


Marek

Nejvyznamnejsi prinos tohoto kurzu byl pro me v tom, ze jsem si uvedomil a odhalil nekolik (a postupne vicero) myslenkovych mechanismu a prikazu v souvislosti se zneuzitim v detstvi. Tyto " prikazy tehdejsich dospelych" me (za)blokovaly v nekterych zivotnich oblastech mezilidskych vztahu a sexu po ctyri desitky let ... :-( Zde jsem nasel odvahu a moznost o nich otevrene promluvit , odzit si je, prijmout . A zpracovat. Za toto, a mnohe dalsi, Vam patri muj preveliky Dik a Vdek. Jeste to zatim neni uplne ono, ale pracuju na tom, abych mohl opet svobodneji dychat, myslet, zit a konat !! :-) 


Lubomir Bartoš 

Dívka zvedá hlavu, narůstají ji andělská křídla, druhé děvče drží ruku, která se zvětšuje a zahřívá srdce, třetí děvče v dáli omývá vás mládím. Přátelství, laska, krása mladí. Teď vím, že doopravdy existuje jen Láska. Děkuji a jsem vděčný Gabče, Leni, Karolíně. S Láskou nekšeftuji.  


Iva

Kurz byl skvělý. Děkuji za vytvoření bezpečného prostoru, kde se člověk nebojí pustit své emoce z vystavěné ohrádky. Vychutnala jsem si všechny své emoční kotrmelce. Strach, smutek, vztek, pláč, ticho, klid i lásku. Mé srdce se zvětšilo a pocit klidu vzrostl.  

Gabriela

Kurz BeTrue byl pro mě potvrzením cesty na kterou jsem se vydala v květnu 2021 na kurzu TKDM a zároveň nábojem pro další sebevzdělávání, otevírání se novým věcem, sobě, lidem, energiím, světu, vesmíru.....Na kurz jsem odjížděla s cílem vrátit se s pocitem vnitřního klidu, s pocitem, že všechno je možné...roztáhla jsem křídla :-).  


Jaroslav Hauzner

Kurz mě velmi posílil na cestě zdokonalení se.


Oldřich

Bylo to super, teď už jenom vše aplikovat do reality. Děkuji moc celému týmu.  

Simona Strnadová

Kurz ve všech směrech předčil má očekávání. Když na kvantovce Pavel s Tomem říkali, ať se na čistící kurz přihlásíme, že nás to v kvantování ještě posune, řekla jsem si tak teda jo, no. Takovou "jízdu" jsem ale nečekala. Tolik emocí, empatie, klidu, pohody, posunutí a překonání našich JÁ... Každý jeden z lektorů jste úžasní, každý jiný a přitom tak stejní. Je nesmírně inspirující si od Vás nechat pomáhat, pozorovat a učit se. Metoda čištění a dovolení si je tak jednoduchá a přitom tak účinná. Úžasnou zpětnou vazbu mám u svých dětí - takovou klidnou domácí atmosféru jako tyhle 3 dny po kurzu za poslední rok nepamatuju 🙏🤗❤️ Bylo mi ctí poznat Monču, Libora, Anetku, Rosťu i Katku, vidět "staré přátele" z kvantového kurzu i poznat nové, stejně naladěné lidičky. Zvlášť v této době si cením, že jsem ve spojení s tak úžasnými lidmi, neskutečně mě těch 5 dnů nabilo energií, ukotvilo v klidu a pohodě a VŠEM jsem za to neskutečně vděčná 😇🥰 S láskou Sima


Lucka Janíková

Ahoj, moc děkuji všem za účast a samozřejmě i všem průvodcům organizátorům. Byla jsem na kurzu podruhé a můžu říct, že už po prvním kurzu se mi výrazně změnil život. Našla jsem si skvělou práci, stabilizovala hmotné zázemí, zjistila jsem, že jsem se nikdy necítila víc sama sebou jako po celý ten rok. A co víc - dokázala jsem to před kýmkoliv. Objevovala jsem, co všechno jsem vlastně "já". Takže se upřímně těším co bude po tomto kurzu následovat. Už teď vím, že jsem objevila znovu obrovskou chuť a energii zase začít tvořit, čistit i pracovat s ostatními.


Daniela Dufková

Poruším svoje ticho a ráda vám něco povím…. vážím si toho, že jsem vás všechny poznala a vím, že na kohokoliv z vás si vzpomenu, tak je pro mě inspirací… po tomto setkání s vámi si uvědomuji život úplně jinak…. vytěsňuji a nevšímám si mnoha věci v okolí, které pro mě nejsou důležité a člověk to "jel" ze setrvačnosti….čistím se pláčem "jen tak" i bez záměru a vždycky potom vyjede spousta věci i bez otázek…. došla jsem poznání, že pouštím emoce negativní v podobě cholerické a přesto, že jsem v práci "šašula", abych seniorům zlepšila den i život a přitom sama sobě pozitivní emoce upírám, protože mě to nikdo nenaučil a ve mně je teď hodně zmatku… jsem ráda, že na tom mohu pracovat…Liborova procházka byla ohromně podnětná a důležitá… Anetka je anděl obklopená krásnou zlatou koulí spletenou z paprsků, v Monice jsem denně viděla anděla zlatostříbrného, ke Katce H. jsem cítila nedůvěru, která se rychle rozplynula a pomohla mi moc, Katka K. je šťouralka, která se hraboší v tom, co člověk odmítá, Katka ho nepustí a člověk pak zjisti, že je to tak správně…..Rosťa velmi efektivní čištění, klučičí čištění a moc děkuji…. vyjádřila jsem se teď tady tak, co jsem donedávna neuměla, jsem z toho překvapená a přesto, že bulím, tak šťastná… nedá se vyjádřit slovy bez emocí, snad to uchopíte aspoň částečně, jak to myslím dovoluji si říct - uchopte to tak, jak to cítíte ….🙏💙…chtěla jsem odeslat a zjistila jsem, že je mi mnohem líp, že jsem se vyjádřila 😘 


Natalia 

Jsem naprosto ohromená tím, co všechno se dá zpracovat / vyčistit na kurzu. Nesmírné poděkování všem, všem kdo byl na kurzu, organizátorům a účastníkům, kteří jsou také součásti čištění.  


Věra

Krásných 5 dnů, které jakoby trvaly věčně. Co jsem prožila, cítila, pochopila....? Je toho opravdu hodně..... Neopakovatelné prožitky sama sebe ve svých stínech, ve svém Božství, nekonečnosti a Lásce. Poznání nových báječných lidí stejně naladěných ( jako bych potkala staré známé, někdy jako bych potkala druhou část sebe......) Hledám slova, věty...., ale nějak cítím, že to přenádherné co se dělo a pořád děje, nelze slovy vyjádřit.... JIŽ VÍM, PROČ JSEM TADY A KDO JSEM...... Cítím lehkost bytí a vím, že o mě je a bude vždy postaráno. Děkuji Monice, Anetce, Rosťovi, Katce a Liborovi, za Vše co nám předali a s jakou Láskou to dělali.   


Petra Slámová 

Na čistícím kurzu jsem byla po druhé a je skvělé, jak mi jde najednou samočištění s větší lehkostí a jasností. Předtím mi samočištění moc nešlo. Lépe jsem se v této technice ukotvila. Fascinuje mě, jak funguje. :) PS: S video referencí to zraje. :) 


Dagmar

Kurz byl úžasný, přínosný, perfektně připravený...... Při čištění jsem si přišla na mnoho, do té doby pro mě neznámých, informací s efektem AHA!!! S touto vědomostí se na svět (a všechny) dívám úplně jinak a jsem tak klidnější. Mnoho věcí mně došlo (jako že jsem je pochopila ;-)) a žasnu. Meditace a cvičení boží, boží, boží. Každá minuta kurzu byla využita aktivně. Odvádíte skvělou práci. Děkuji vám za úžasný kurz s úžasnými lidmi, na úžasném místě......  


Absolventka kurzu říjen 2021

Díky kurzu BeTrue jsem opět dostala smysl svého života. Z mého muže se stal můj ideální partner (návrat domů byl plný lásky, něhy, tolerance, pochopení), křik již pro mě není takový "strašák", cizí lidé si o mně mohou myslet, co chtějí. Učím se říkat NE a stát si za tím, co chci já, nikoliv ostatní. Díky naučeným meditacím v sobě nacházím vnitřní klid a harmonii. Těším se na další kurz, protože cítím, že mi udělal velice dobře a stále ještě mám co čistit.


Kateřina Hepperová

Kurz BeTrue mi změnil život. Jak po osobní, tak po pracovní stránce. Po tomto kurzu jsem začala na život nahlížet úplně jinak a vše mi začalo dávat smysl. Moc děkuji celému týmu za úžasně sestavený kurz a za pomoc při čistění:-)


Kateřina Rudolfová 

Velmi transformační kurz. Pročistit si bloky, které mě velmi limitovaly bylo pro mě velmi náročné. Musela jsem si dát čas vše vstřebat, ale najednou vidím i díky Liborovi cestu kam dál směřovat. Kdybych neprošla tímto kurzem, tak bych vůbec neměla odvahu pustit se do tvorby kurzů a už vůbec by mě nenapadlo učit ostatní. Moc děkuji. 


Absolventka kurzu říjen 2021

Skvělé.


Jana Hovorková

Kurz bych doporučila pro hlubokou vnitřní očistu, pro práci na sobě, pro uvědomění si sebe, své sebehodnoty, sebelásky a překročení svých omezení.   


Peťka

Uzasna transformacia,uvedomenie seba sameho a svojej sily a nekonecnosti, zbavenie sa strachu, objavenie svojho potencialu a uzasnych ludi...🌊❤🌸...ja som...vidim ta 


Gabriela Štiková

Kurz byl pro mě příležitostí podívat se více do svého nitra. Začít vnímat pestrost života v obou jeho rovinách. Uvědomila jsem si, že přesvědčení i bloky mohou být dobrými učiteli a je jenom na mě, jak k nim přistoupím. Oceňuji vedení kurzu, které bylo profesionální a zároveň lidské. Děkuji za skvělý zážitek.  


Petra

Kurz byl naprosto úžasný. Byla jsem maximálně spokojena s jakou profesionalitou a zároveň lidskostí byl veden. Dojmy z kurzu jsou slovy nepopsatelné. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek. A určitě bych tento kurz doporučila každému kdo s něčím bojuje ať už uvnitř sebe nebo zvenčí. Myslím, že určen pro všechny lidi všech věkových kategorii, profesí a společenských postavení. Já osobně budu kurz absolvovat znovu a už teď se na nej moc těším.  


Anna Hronková

Kurz byl úžasný, jsem moc ráda, že jsem ho absolvovala. Nejde to popsat, musí se to zažít. Super, všem moc děkuju. 


Václav Heřman 

Na seminář vzpomínám i po delší době s úsměvem, lehkostí a hlavně s pocitem, že skutečně přišla změna, kterou nejenže vnímám subjektivně, ale je vnímána i mým okolím. Ještě jednou děkuji.  


Jana Machů

Úžasné setkání se stejně naladěnými lidmi, profesionální vedení, neustálý program, radost při vzájemném poznávání, čištění a sbližujicich hrách, pro mne super restart, který mi změnil realitu a pomohl najít vnitřní klid. Moc děkuji. Naučila jsem se pracovat se svými emocemi a veškeré složitější situace sama čistit, úžasné pro mně byly i meditace a cvičení. Všechny, koho jsem na kursu potkala, zase ráda uvidím.💜 


Alena

Doporučuji, čištění je vynikající záležitost, lépe se mi vše kvantuje... 

Jana

Čisticí kurz v Jeseníkách se mi velmi líbil. Bylo pro mě přínosné naučit se tuto skvělou techniku a současně se nechat čistit od ostatních. Technika je vhodná k tomu, upravit si vztahy s lidmi, s nimiž tam něco drhne. Podle mého pozorování je tato technika velmi efektivní u lidí, kteří jsou hodně napojeni na své tělo a pocity, přínosná je ale úplně pro všechny, jen ten proces třeba déle trvá. Program akce byl velmi nabitý, kromě čištění bylo možné se účastnit večerních programů, kde se pokračovalo se zajímavými technikami práce s tělem a emocemi. Oceňuji velmi kvalitu organizátorů a lektorů. A i místo konání bylo krásné. Pobyt doporučuji všem, kteří se chtějí o sobě něco víc dozvědět a naučit se, jak mohou zlepšit svůj život.  


Denisa

Tento kurz bych doporučila všem, kteří se cítí vnitřně nekomfortně. Byla to spousta práce na sobě a na druhých a mnoho krásných chvil a zážitků se skvělými lidmi.   


Zdeněk Tichý

Kurz byl naprosto super. Cítím se po něm skvěle a vidím svět a život úplně jinak. Připadám si jak znovuzrozený. Určíte bych doporučil každému.  


Honza

Z kurzu jsem si odvezl duševní znovuzrození "archetyp fénixe", "filosofickou" myšlenkovou mapu na který se dá znázornit jednak naši rozdílnost a zároveň jak jsme si vlastně hrozně podobný.   


Michaela Zouharová

Přihlásila jsem se na kurz ze 2 důvodů. Abych našla způsob, jak si pomoci k emoční svobodě a mohla této dovednosti využít i pro svůj tým. Odblokováním zdánlivé maličkosti v podvědomí, o které jsem neměla ani tušení, jsem pocítila obrovskou energii, jako by se mi do té doby někde spotřebovávala na boj sama se sebou. Doporučuji tento kurs všem, kteří mají zájem mít k dispozici svůj plný potenciál a najít řešení, jak pracovat se svým strachem a nepříjemnými pocity. 


Ketrinka

Kurz dáva človeku možnosť zobrat svoj život do vlastnych rúk a stať sa jeho tvorcom. 

Yvona

V květnu jsem se zúčastnila kurzu Betrue... a byla o opravdu velká jízda! :-) Díky meditacím Anetky jsme bořili své zóny pohodlí a myšlenkové vzorce, a pracovali s tělem jako s posvátným chrámem.. Čistící techniky nám krásně vysvětlila Monika, vedla nás s ostatními lektorkami Katkou a Ketrinkou citlivě v čištění emocí v rodinných liniích... rozpoznání bloků a zranění přes všechny příběhy do pojmenování a pochopení příčiny problémů. Okamžitě přišlo velké uvolnění.. smích, slzy a ihned povolení napětí a bolesti v těle... A celé kvantové pole držel Libor, který rozkrýval jednotlivé hry, svým vtipem a lehkostí přinášel uvolnění a pohodu do celého kurzu... Takže jednoznačně doporučuji! 


Monika

Tento seminář bych určitě doporučila všem kdo chtějí pracovat sami na sobě. Je to očista těla, duše i mysli. Člověk pozná úžasné lidi a zažije úžasné zážitky. Najednou vidí vše okolo sebe jinýma očima, vše je mnohem jednodušší a dává to větší smysl. Byl to můj první a určitě ne poslední seminář. Všem moc děkuji ♥️ 


Iveta

Čisticí kurz je pro mě takovým zázrakem. 🙏Mohla jsem sama zažít jak rychle to funguje a jak skvěle na to reaguje okolí. 💞Nemusí mi už nikdo zrcadlit moje nevyřešená témata. Asi to nejlíp vystihuje rychlá, skvělá a velmi účinná technika. Podmínkou ale je ,že na sobě člověk musí chtít pracovat a musí se otevřít a být upřímný minimálně sám k sobě. No a pokud mu to dělá problém a vadí mu to, tak si to vyčistí. A pak už to jde lehce. 💕Ze srdce všem doporučuji.    


Gábina

Za poslední 4 roky jsem procházela opravdu hlubokými vnitřními transformacemi, čištěním svých traumat, uvolňováním bloků atd..., ale stále jsem neměla pocit, že jsem jakoby dokončená, řekněme ještě něco tam bylo. Poslouchala jsem různé přednášky o tom jaké to je žít to "flow", ale to jsem nějak furt necítila, nechápala jsem co to je, jaký je to pocit? Pořád jsem cítila, že tomu něco brání. Tento 5ti denní čistící kurz mě absolutně odzbrojil. Jednak to byly prožitky, scény, meditace a samotné čištění, kde jsem si dočistila přesně to, co mi bránilo ve "flow"(aniž bych to tušila). Mám pocit, že jenom tak jsem a všechno okolo mě plyne a já jsem pouhou součástí toho všeho okolo. Téměř nic mě rozčiluje, nedráždí a když telefonuju s někým, kdo nemá dobrou náladu, je podrážděný a nebo dokonce zvyšuje hlas, vůbec nic to se mnou nedělá, nijak se mě to nedotýká. Děti se uklidnily a když se náhodou uhodí a nebo na sebe křičí, nemám potřebu do toho zasahovat a nic to se mnou nedělá. Mám pocit, že jsem se ocitla v ráji. Nyní cítím, co je to žít ve "flow". A také vím, že těmito bloky, které se odstranily, se začala má opravdová cesta k uzdravení. Když to píšu, cítím obrovskou vděčnost ke všemu, co se mi v životě stalo a ke všem, které jsem v životě potkala, abych toto "flow" mohla žít. Moc děkuji 🙏 


Daniel Nový 

Byl jsem na pětidenním kurzu již potřetí. Jel jsem nejen kvůli sobě, ale taky kvůli partě lidí, co kurzy pořádají. Mají to pěkně připravené a nudit se nebudete. S každým kurzem je znát posun k dokonalosti. Ačkoliv jsem si v prvním kurzu prožil hodně nepříjemných emocí, teď už jsem většinou vysmátej a užívám si to od začátku s nadšením malého dítěte, které se těší, co přijde dál. A i kdyby to bylo něco nepříjemného, tak je to dobrá výzva a možnost ke změně. Doufám, že s nimi budu moci jet i počtvrté i popáté. Moc děkuji za tu možnost být s vámi. 


Hani Heřmanová

Seminář byl velmi bohatý na informace od Moni i Libora, obrovský bonus je spousta cvičení a meditaci pod vedením Anetky. Celkově byla to jízda !!!Všem doporučuji, kdo chce pochopit sam sebe, svoje okolí a nalézt vnitřní klid, tak výborná cesta s těmito průvodci. Dekuji Vám všem 


Petra Slámová

Fascinuje mě, jak jednoduchá a přitom účinná technika BeTrue je. Před kurzem jsem měla spousty vnitřních limitů a strachů, které mi poslední dobou braly hodně energie. Po kurzu se mi otevřelo obrovské pole možností a cítím krásné euforické stavy. :)) 5ti denní kurz BeTrue vnímám jako jedno z mých životních požehnání. Díky za to, co děláte. :)) (...video refenci třeba do budoucna :))  


Irča

Čistící pětidenní kurz je super, milí přátelé, a vřele doporučuji. Občas je to pěkný hukot, když lezou emoce na povrch, ale rozhodně se to vyplatí. Na tomto kurzu je dost prostoru na čištění a pak doprovodný program - za mě -> nemá chybu, palec nahoru :˝) A pozor přátelé, opravdu to funguje. Irča E.


Kamila

Na kurz jsem jela s docela slušnými obavami, že to bude hodně připomínat tábor, což mě moc nelákalo, ale chtěla jsem se svým životem někam pohnout. Hned od začátku tam byla přátelská a příjemná atmosféra. Líbila se mi u všeho svoboda volby, jestli chci něco dělat nebo nedělat. Nikdo do ničeho nenutil, nemanipuloval ani neodsuzoval. Dva dny... (zde jsme naschvál vymazali pár slov, byl zde název a popis jedné aktivity a my nechceme nové účastníky připravit o moment překvapení)... pro mě jako pro introverta byly první Vánoce. Nemusela jsem nic vysvětlovat, oznamovat, (opět malý výmaz slov) a nikomu to nevadilo. Jak všichni vedoucí kurzu, tak naše skupinka naslouchajících byla naprosto úžasná. Uvědomila a naučila jsem se spoustu věcí, jak se sebou tak s ostatními. I když tam byly i dny, kdy mi bylo na prd, vždy tam pro mě byl někdo, kdo pomohl a podpořil. Vůbec se mi z tama nechtělo. Odvezla jsem si spoustu krásných vzpomínek, dovedností, zážitků a poznala nové supr lidi. Moc děkuji za tuhle příležitost a všem těm lidem co tam mohli být. (E-mail)


Jitka Bu.

Tohle byl nejlepší kurz😀❤️☘️🙏 a to už jsem jich pár zažila. Skvělí lektoři, skvělá skupina. Krásné dny, moc děkuji. ❤️💚 (Facebook)


Lenka

..byli jste báječní, kurz byl báječný...moc, moc děkuji za vše 💖💖💖 (Facebook)..byly to naprosto úžasné dny a všem moc děkuji 😍😍 bylo to opravdu velmi silné a jsem vděčná i za bezpečný prostor, ve kterém bylo možné odkrývat i velmi hluboká témata (Facebook)


Petra

Děkuji... Ještě to všechno zpracovávám, doprožívám, některé okamžiky si přehrávám znovu (nejvíc ty, které jsem si materializovala :-p ). Cítím hlubokou vděčnost, naplnění, volnost, lásku... Těžko hledám slova...
Prožila jsem několik dnů naplno ve své opravdovosti, i když byly chvíle, kdy jsem přemýšlela, jestli "do toho" jít a riskovat, že budu trapná, odmítnutá atd. Dovolila jsem si všechno, co jsem si dovolit chtěla (i když některá: "Co si o mně řeknou/ řekli" si ještě dočišťuju :-D ).
Děkuji, děkuji, děkuji...
PS: V tuto noční hodinu už můžu říct, že mělo čištění (minimálně nějaký) úspěch a že materializace pokračuje tím směrem, kterým pokračovat má ❤ (Facebook)

Díky, díky, díky... Ještě to dobíhá, dočišťuju, dovoluji si a DOVOLUJI SI CÍTIT :-) Protože takovou sílu jsem dlouho necítila a po kurzu už vůbec ne... Děkuji... (Facebook) Díky za všechno. Ještě to doznívá, dočišťuji a prožívám věci, které jsem si donedávna nedovedla ani představit. Spousta mých starých přesvědčení je v totálních troskách a já až teď chápu, co myslela kamarádka, když citovala film Jíst, milovat, meditovat: "Trosky jsou posvátné, trosky jsou dar." Cítím hlubokou vděčnost... (Facebook)


Zuzka

Jste úžasní a krásní! Děkuji vám za vše! Za vaši moudrost, kterou předáváte dál, za názory a myšlenky, které si nenecháváte jen pro sebe. Za pohodu, kterou dokážete kolem sebe vykouzlit i za hravost a lehkost, se kterou jste nás vedli. Děkuji za příjemná objetí i velký respekt k nám. I když jsem odjela dřív, než jsem měla původně v plánu a teď zápasím s angínou, je spoustu věcí, které jste mi pomohli odkrýt a nechat je vylézt na světlo světa. Ještě jednou děkuji a jsem vděčná, že jsem s vámi mohla být! 🙏🙏💛💚💙 (Facebook)


Dáša

Děkuji za super zážitky, jsem moc vděčná 😇 Díky lidičky. (Facebook)


Jitka Be.

Cítím to úplně stejně jako Jitka Bu. Bylo to skvělé. Díky moc za všechno. Mimochodem mám hmatatelný důkaz, že jsem se na workshopu neflákala. Včera jsem byla na fyzioterapii, kam chodím pravidelně po 6-8 týdnech už pár let a pořád je to plus mínus stejné. A včera se mě ta dobrá žena, celá překvapená, ptá: "Kam jste odložila ty stresy? Vy máte tu šíji úplně volnou! To snad není možný!" 😃🙏 (Facebook)


Anička

Taky moc děkuju🙏 Jela jsem na kurz s velkýma očekáváníma, ale všechno bylo stonásobně překonáno!!! ❤️ Neskutečně silných 5 dní plných překvapení a nových pohledů... Prostě BOŽÍ 😇 (Facebook)


Renata

Boží prostor, Boží lidi, Boží program, Boží prožitky, Boží následky 😁 Ve volnosti, ve svobodě, v odkrývání přirozenosti... Dík 😘 Těším se z vás, těším se ve vás....Prostě vás žeru 😊💗🌺 (Facebook)

Chceš to také zažít?