TO JSME MY

Proč pracovat na svém osobním růstu právě s námi?

Máme respektující přístup podporující tvou indvidualitu. Od nás neuslyšíš, že něco musíš. Máš vždy svobodu rozhodnout se, jaké další kroky chceš udělat, aniž bys byl souzen. Což s sebou přináší spektrum výhod i "nevýhod". Učíš se zacházet se svou skutečnou svobodou a přebíráním plné zodpovědnosti za své volby. Čímž z tvého světa začnou mizet "viníci", na které je možné něco hodit. Zároveň už ale nebude potřeba na někoho něco "házet".

Budeš pracovat s týmem lidí, kteří jsou úspěšní ve svém oboru a zároveň se navzájem výborně doplňují, takže si z jejich specializací můžeš namíchat ideální koktejl zkušeností, pasujících přímo pro tebe. Díky tomu budeš na kurzu pracovat se svou myslí, srdcem i tělem. Máme tyto nástroje k dispozici všechny, tak proč toho naplno nevyužít?

Naší zásadou je, že to, co učíme, i žijeme. Proto vše teoretické převádíme do praxe. Nechceme se opájet vzletnými myšlenkami, chceme své vzletné ideje skutečně žít. Naučili jsme se to my, naučíme to 
i tebe. Je to lehčí, než se na první pohled může zdá. Zároveň to však není úplně bez práce.

Umíme tě to, co učíme, naučit prakticky. Běhá nám po světě více než 1000 klientů, kterým jsme pomohli naučit se tvořit vlastní realitu. A kteří si ji také každodenně tvoří.

Můžeš být klidně i vzdorovitý a pokládat "hloupé" otázky. Můžeš si s námi zažít sám sebe v různých rolích tak, jak je právě potřebuješ zažít. Výhodou je, že si stavy, které odmítáš, plně zpracuješ a díky tomu už nad tebou nebudou mít nadále moc.


S kým budeš pracovat?

Všichni se profesně věnujeme čištění, konzultační a transformační činnosti.

Dále pak každý dělá i další činnosti, kam ho jeho srdce a mysl táhne.

Díky tomu tvoříme tým, který ti pomůže s komplexní změnou: rozumovou, emoční i duchovní.

Monika Webster

Autorka konceptu BeTrue

Je lektorkou čisticích částí na kurzu. Je spoluautorkou TKDM, spoluautorkou konceptu Kvantového čištění BeTrue
a spoluautorkou konceptu NoGames.

Konzultační činnosti se věnuje více než 14 let, čištění od roku 2014.

Věnuje se vzdělávání
a konzultacím
s budoucími
i stávajícími Praktiky TKDM.

Vystudovala Informační studia a knihovnictví na Masarykově Univerzitě a již od studentských let se věnuje vzdělávání dospělých v oblastech soft skills.

Aneta Daňkovská

Lektorka

Je lektorkou energetických
a uvolňovacích částí na Čisticích kurzech BeTrue.

Vystudovala Výchovu ke zdraví na Jihočeské Univerzitě.

Profesně se věnuje čištění, konzultační činnosti a vzdělávání dětí ve svobodné škole. Organizuje Dětské tábory a dětskou sekci Kvantových kempů. Pořádá pobyty v lese zaměřené na osobnostní růst. Je lektorkou jógy, tance pěti rytmů a muzikoterapie.


Daniel Ninković

Asistent

Profesně se věnuje čištění a konzultační činnosti.Lucie Havlová

Asistentka

Vystudovala Psychologii a má psychoterapeutický výcvik. Profesně se věnuje čistění, konzultační činnosti, péči a komunikaci s našimi klienty. 

Kateřina Kvapilová

Asistent

Profesně se věnuje čištění, koučinku
a konzultační činnosti.Chceš s námi pracovat na svém růstu?