Jak být skutečně šťastný?

28.12.2020


Štěstí je záležitostí volby. Ale dokáže si každý svobodně zvolit?

Ovšem přes naše programy a strachy je velice těžké tuto volbu udělat. 

Možná se někdy ptáš sám sebe: "Jak to mám udělat, abych byl šťastný, když mě trápí tolik věcí?" Občas jsi nejistý, máš strach a hlava ti říká: "To nezvládneš." nebo "To není reálné."


Snažíš se s tím bojovat, ale to hluboké štěstí a naplnění moc nepřichází.
A pokud ano, tak jen krátkodobě. Toto je realita většiny lidí. Ano, i těch, kteří se navenek tváří spokojeně.Opravdu šťastného člověka poznáš

Opravdu šťastného člověka poznáš. Září to z něj. Svítí. Je nadšený. Má spoustu energie. Většina lidí však svou energií plýtvá na vytvoření a udržení iluze štěstí.

Co s tím? 

Jak přestat plýtvat svou energií na vytváření iluzí a jak začít skutečně žít šťastně?

Začni se svými programy a strachy aktivně pracovat, nauč se hluboce prožívat své emoce a začneš být svobodný. A budeš mít i svobodu volby, zda si zvolíš štěstí a dokážeš ho skutečně prožít nebo ne.


Necítíš klid? Pak je potřeba to udělat jinak.

Pokud po prožití jakékoliv emoce necítíš klid, pak ji neprožíváš dostatečně hluboce, ale spíše se jí jen dotýkáš a utíkáš z ní. Tento způsob způsobuje pocity utrpení. 

Chceš to umět? 

Naučíme tě to stejně jako jsme to naučili již více než 1000 lidí před tebou. Žít šťastně je možné. Není to lusknutím prstů, ale jde to rychleji, než bys čekal. Podívej se na www.betrue.cz.