ODPOVĚDI NA ČASTÉ OTÁZKY

Často se nás ptáte, proč jsou naše kurzy pobytové. Nebylo by lepší, když by ses mohl/a večer vracet domů do svého bezpečného prostředí?

Většina kurzů, které děláme jsou nepobytové. Má to svůj důvod. Chceme, aby si lidé nově naučené techniky zkoušeli ihned v realitě. Večer, když přijdou domů, když jsou sami na hotelu, když se jsou večer projít...

MUSÍM VĚDĚT, CO SI MÁM ČISTIT?
Někteří z našich účastníků přijíždí na kurz s jasnou představou, jakému tématu se chtějí věnovat a s čím chtějí ve svém životě pohnout.

Jiní oproti tomu nemají přesně vymyšlené téma na čištění a jejich cílem je na příklad to, že se chtějí cítit lépe.
Obojí je v pořádku, záleží jen na vás. ...

Když se budeš učit čistit své emoční bloky, je potřeba, aby tě někdo vedl. Stejně tak ty budeš provádět čištěním svého parťáka.

Díky tomu, že si prožiješ obě dvě strany, lépe pochopíš, jak čištění funguje a odkryjí se ti zajímavá poznání.

Na straně čištěného se zbavíš svých bloků, strachů a iluzí.

Na té druhé...

Úplně pro každého. Ať v sobě řešíš nějaký problém a jsi na začátku nebo už si ušel(a) kus cesty v oblasti práce s emocemi, náš kurz tě posune zase o kus dál.
Pokud jsi už náš kurz absolvoval(a), tak jen navážeš na tvůj dosavadní růst.
Kurz je koncipován víceúrovňovně a je ti tvořen na míru podle tvé aktuální...

Samotný proces čištění probíhá v pohodlné, uvolněné poloze, kdy má člověk zavřené oči a pracuje s představami ve své mysli. V takové pozici člověk nejsnáze umožní, aby se jeho tělo uvolnilo i do těch nejsilnějších emocí, po kterých přichází vnitřní klid.